O nás

Historie společnosti:

Firma KANACO, spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Jako první jsme provedli homologaci immobilizéru v ČR v Ústavu pro motorová vozidla a obdrželi schválení MD ČR pro dodatečnou montáž do vozidel. V počátcích svého působení se zabývala dovozem immobilizerům a autoalarmů z Jižní Afriky do České republiky s velkoobchodním prodejem. Později se začala věnovat i montážím do automobilů. Naše společnost má veškerá potřebná osvědčení pro montáž zabezpečení a doplňků. 

V roce 1994 rozšířila svůj sortiment o mechanické zabezpečení vozidel značky DEFEND LOCK, CONSTRUCT a později DEFEND MATIC, SAFETRONIC a MISTER LOCK. Společnost KANACO se stala  významným distributorem originálního mechanického zařízení DEFEND LOCK převážně pro pražskou oblast. V později letech rozšířila nabídku pro své zákazníky o připojištění vozidel pojistnými produkty Defend Gap. V následujících letech firma KANACO navázala spolupráci s dalšími výrobci  a distributory. V roce 1996  s rozvojem sítě GSM a mobilního telefonování se nabídka rozšířila i sortiment  CAR GSM autodoplňků .

Společnost KANACO, spol. s r.o. je se svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti zabezpečení vozidel proti krádeži a autopříslušenství dobrým a spolehlivým partnerem.
 
Naše firma je dlouhodobým partnerem velkoobchodu STUALARM IMPORT, s.r.o. - největší dovozce CAR AUDIO & GSM autodoplňků v České republice. Veškerý sortiment této společnosti můžeme nabídnou zákazníkům i včetně montáže. 

Hlavním cílem společnosti je udržet a zlepšovat  úroveň kvality služeb, s dikrétní instalací, širokou nabídkou produktů a zákaznického servisu, získat trvalou spokojenost a důvěru zákazníků. Zakázkám věnujeme maximální péči.
 
Kanaco zabezpečení vozidelKanaco zabezpečení vozidelKanaco zabezpečení vozidel

Autorizované montážní středisko s certifikátem pro prodej a montáž
CONSTRUCT č. os. G 054/1, SAFETRONIC, MISTER LOCK č. os. 2013/76, DEFEND LOCKBULLOCK, JABLOTRON č. cert. A 18043, HANDSFREE PARROT, TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ č. cert. 1254. 

Montujeme zámky řazenítažná zařízení značek Westfalia, Brink/THULE, Galia, HOOK, Umbra, autoalarmy, handsfree sady, car multimédia, parkovací systémy, denní svícení, kamery do auta, autotrezory, antiradary, pískování autoskel bezpečnostním VIN kódem, unikátní dohledávač vozidel FANTOM, PATRIOT EUPATRIOT X, PATRIOT XI a další související autodoplňky.

  
Šetříme Váš čas - pracujeme kvalitně, rychle a diskrétně - zkušenosti od roku 1992.
 
Jsme platci DPH. Platba kartou je u nás samozřejmostí.
 
 
 

 

×