O nás

Historie společnosti:

Firma KANACO, spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Jako první jsme provedli homologaci immobilizéru v ČR v Ústavu pro motorová vozidla a obdrželi schválení MD ČR pro dodatečnou montáž do vozidel. V počátcích svého působení se zabývala dovozem immobilizerům a autoalarmů z Jižní Afriky do České republiky s velkoobchodním prodejem. Později se začala věnovat i montážím do automobilů. Naše společnost má veškerá potřebná osvědčení pro montáž zabezpečení a doplňků. 

V roce 1994 rozšířila svůj sortiment o mechanické zabezpečení vozidel značky DEFEND LOCK, CONSTRUCT a později DEFEND MATIC, SAFETRONIC a MISTER LOCK. Společnost KANACO se stala  významným distributorem originálního mechanického zařízení DEFEND LOCK převážně pro pražskou oblast. V později letech rozšířila nabídku pro své zákazníky o připojištění vozidel pojistnými produkty Defend Gap. V následujících letech firma KANACO navázala spolupráci s dalšími výrobci  a distributory. V roce 1996  s rozvojem sítě GSM a mobilního telefonování se nabídka rozšířila i sortiment  CAR GSM autodoplňků .

Společnost KANACO, spol. s r.o. je se svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti zabezpečení vozidel proti krádeži a autopříslušenství dobrým a spolehlivým partnerem.
 
Naše firma je dlouhodobým partnerem velkoobchodu STUALARM IMPORT, s.r.o. - největší dovozce CAR AUDIO & GSM autodoplňků v České republice. Veškerý sortiment této společnosti můžeme nabídnou zákazníkům i včetně montáže. 

Hlavním cílem společnosti je udržet a zlepšovat  úroveň kvality služeb, s dikrétní instalací, širokou nabídkou produktů a zákaznického servisu, získat trvalou spokojenost a důvěru zákazníků. Zakázkám věnujeme maximální péči.
 
Kanaco zabezpečení vozidelKanaco zabezpečení vozidelKanaco zabezpečení vozidel

Autorizované montážní středisko s certifikátem pro prodej a montáž
DEFEND LOCK, DEFEND MATIC, CONSTRUCT č. os. G 054/1, SAFETRONIC, MISTER LOCK č. os. 2013/76, BULLOCK, JABLOTRON č. cert. A 18043, HANDSFREE PARROT, TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ č. cert. 1254. 

Sjednáváme připojištění DEFEND GAP 100% finanční ochrana proti ztrátě hodnoty vozidla.

Montujeme zámky řazení, autoalarmy, handsfree sady, car multimédia, parkovací systémy, denní svícení, tažné zařízení, kamery do auta, autotrezory, antiradary, pískování autoskel bezpečnostním VIN kódem, unikátní dohledávač vozidel FANTOM, PATRIOT X, PATRIOT XI a další související autodoplňky.

  
Šetříme Váš čas - pracujeme kvalitně, rychle a diskrétně - zkušenosti od roku 1992.
 
Jsme platci DPH. Platba kartou je u nás samozřejmostí.
 
 
 

 

×