Zámek řazení DEFEND MATIC

Zámek řazení DEFEND MATIC

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ Defend Matic je nová generace zámku řazení automobilů. Prioritně je určena pro automatické převodovky vybraných vozů, ale i pro vozy s manuálním řazením. Nechcete Váš vůz vystavovat riziku odcizení? Ruční zamykání řadicí páky se Vám zdá příliš zdlouhavé a nekomfortní? Pořiďte si Defend Matic ovládaný čipem. Pro uzamčení Defend Matic stačí pouze zanechat řadicí páku v poloze parking a použít Defend...

specifikace

Kód zboží:
DCM
Dostupnost:
2-3 dny
Běžná cena bez DPH
11.104,96 Kč
Běžná cena s DPH
13.437 Kč
Sleva
-5 %
Poznámka k ceně:
Zákazník nakupuje pouze s montáží.

cena

10.574,38 bez DPH12.795 vč. DPH 
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
 
Samotný zámek může nakoupit jen u nás registrovaná firma, která má oprávnění pro montáž zabezpečovacích zařízení a je pro tuto montáž proškolena. Zákazník nakupuje pouze s montáží.


 AKCE 
PÍSKOVÁNÍ SKEL VIN KÓDEM
K MONTÁŽI zámku řazení 
ZDARMA

 
Zámek řazení Defend Matic
 
Defend Matic uzamknete / odemknete dotekovým čipem přes kontaktní čtecí zařízení umístěné v pohodlném dosahu řidiče. Před tím stačí pouze zanechat řadicí páku v poloze zpátečky nebo u automatické převodovky v poloze parking.

Stav a průběh zamykání Defend Matic jsou signalizovány barevně LED diodou na čtecím zařízení v zorném poli řidiče, např.:

• svítí oranžově - odemykání
• svítí zeleně - zařízení právě odemklo
• nesvítí - odemčeno
• svítí červeně - zamykání
• bliká červeně - zamčeno 
                                                                                
Od mechaniky k elektromechanice
Mechanické zabezpečení vozidel proti odcizení se stalo téměř samozřejmostí u nových a také znovu prodávaných vozů. Přes 40% všech nově prodávaných vozů je v dnešní době vybaveno mechanickým zámkem řazení. Typy mechanických zabezpečení řazení se z hlediska konstrukčního, designu, užitné hodnoty pro spotřebitele a bezpečnosti liší málo. Přitom nabídka typů vozidel a různorodost spotřebitelů je nesmírně široká.

Proto se Defend rozhodl uspokojit potřeby svých zákazníků nabídkou nových produktů vycházejících z osvědčeného zámku řazení ovládaného mechanicky o produkty, které zvýší komfort užívání a bezpečnost vozů.

Výsledkem jsou elektronické a elektromechanické systémy které výrazně zvyšují bezpečnost znemožněním kopírování ovládacího kódu - dotekový čip Defend.
 

Výhody:
Defend Matic je výrobek odpovídající úrovni a podmínkám vozů střední a vyšší třídy včetně komfortu ovládání a bezpečnosti.
Defend Matic je odolné zařízení zajišťující plnou funkčnost v běžných provozních podmínkách.
Defend Matic je součástí komplexní nabídky Defend a přebírá tak kvalitu výrobků a služeb.
• Při použití elektronického Defend krypto-čipu je zajištěna nejvyšší bezpečnost ovládání zámku řadící páky a výroba duplikátů je nemožná.
• Při ztrátě či odcizení Defend - dotykového čipu je zajištěna bezpečnost zařízení možností naprogramování nového čipu s odlišným kódem.
Defend Matic s ovládáním elektronickým čipem využívá diagnostické zařízení pro zjištění informací o provozu zařízení. 

Nedílnou součástí každé montáže je: je označení vozidla samolepkami na levé a pravé okénko (přední nebo zadní) a pryskyřicovou samolepkou na záď vozu, řádně vyplněná Záruční a servisní knížka, upozornění zákazníka na 5-letou záruku, v případě dodržení podmínky každoroční kontroly.
 

Za celý rok 2013 činí podle statistik Policie ČR počet odcizených vozidel v České republice 11.641! To znamená, že každých 41 MINUT se v ČR ukradne 1 vozidlo.
                                                                                          

 

 Defend MATIC Škoda Superb II řazení DSG by Kanaco

Defend MATIC Volvo XC 60 r.v. 2011 by Kanaco

Defend MATIC VW Passat B7 r.v. 2011 DSG by Kanaco

Defend Matic Škoda Octavia 2011- automat tiptronic by Kanaco

Defend Matic Toyota land Cruiser 2011- automat by Kanaco

Defend Matic Peugeot 5008 2010- automat by Kanaco

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×