Switche a příslušenství


Počet na stránce:
Nalezeno 15 produktů

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Síťový prvek s podporou 8 ethernetových gigabitových portů a 2 optických…

Kat. č.: IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
6.449 Kč

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W

Kat. č.: IP8 SWITCH POE+GBIT 124
4.574 Kč

Dahua PFT3910 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 100…

Kat. č.: PFT3910
1.525 Kč

Dahua PFT3920 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 100…

Kat. č.: PFT3920
1.687 Kč

Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch

ePoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy.…

Kat. č.: LR2110-8ET-120
8.852 Kč

Dahua PFS3005-5GT switch

Gigabitový switch s pěti porty od společnosti Dahua. Svými rozměry se snadno umístí i se zdrojem do…

Kat. č.: PFS3005-5GT
454 Kč

LTE Router pro 4G

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE sítě. Stačí pouze vložit SIM kartu a ihned bez…

Kat. č.: LTE Router
3.098 Kč

IP8 SWITCH POE GBIT

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53 W

Kat. č.: IP8 SWITCH POE GBIT
2.172 Kč

IP24 SWITCH POE 320

Switch 24x 10/100 Mbps/1 Gbit + 4 porty SFP, max 4 Vlan, Poe 24 portů, Poe+, max. 384 W

Kat. č.: IP24 SWITCH POE 320
15.621 Kč

GBIC MM

GBIC gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC, 850nm, dosah do 550m, v souladu s 1000BASE-SX standardem, v souladu s SFP…

Kat. č.: GBIC MM
551 Kč

Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch

Průmyslový PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy.…

Kat. č.: PFS4206-4P-96
5.092 Kč

GBIC SM

GBIC gigabitový, singlemode, konektor LC, 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v souladu s IEEE802.3z 1000BASE-LX standardem,…

Kat. č.: GBIC SM
495 Kč
×