Switche a příslušenství


Počet na stránce:
Nalezeno 23 produktů

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Síťový prvek s podporou 8 ethernetových gigabitových portů a 2 optických…

Kat. č.: IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
5.288 Kč

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W

Kat. č.: IP8 SWITCH POE+GBIT 124
4.574 Kč

Dahua PFT3960 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1…

Kat. č.: PFT3960
1.654 Kč

Dahua PFT3910 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 100…

Kat. č.: PFT3910
1.394 Kč

Dahua PFT3970 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1…

Kat. č.: PFT3970
2.562 Kč

Dahua PFS4226-24GT-360 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. Maximální zatížení všech…

Kat. č.: PFS4226-24GT-360
18.905 Kč

Dahua PFS4207-4GT-DP 4portový PoE switch

Průmyslový switch Dahua se čtyřmi PoE porty (z toho dva podporují Hi-PoE napájení max. 60 W/port), dvěma…

Kat. č.: PFS4207-4GT-DP
13.911 Kč

LTE Router pro 4G

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE sítě. Stačí pouze vložit SIM kartu a ihned bez…

Kat. č.: LTE Router
3.533 Kč

Dahua PFS4420-16GT-240 16portový PoE switch

16portový switch značky Dahua. Všech 16 portů má podporu PoE. Switch má navíc i 4 SFP porty.…

Kat. č.: PFS4420-16GT-240
20.202 Kč

Dahua PFS4218-16ET-240 16portový PoE switch

Profesionální switch Dahua optimalizovaný pro nasazení v oblasti bezpečnostních…

Kat. č.: PFS4218-16ET-240
11.253 Kč

GBIC MM

GBIC gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC, 850nm, dosah do 550m, v souladu s 1000BASE-SX standardem, v souladu s SFP…

Kat. č.: GBIC MM
484 Kč

GBIC SM

GBIC gigabitový, singlemode, konektor LC, 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v souladu s IEEE802.3z 1000BASE-LX standardem,…

Kat. č.: GBIC SM
484 Kč
×