Switche a příslušenství


Počet na stránce:
Nalezeno 20 produktů

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Síťový prvek s podporou 8 ethernetových gigabitových portů a 2 optických…

Kat. č.: IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
6.268 Kč

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W

Kat. č.: IP8 SWITCH POE+GBIT 124
4.574 Kč

Dahua PFT3960 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1…

Kat. č.: PFT3960
1.654 Kč

Dahua PFT3910 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 100…

Kat. č.: PFT3910
1.459 Kč

Dahua PFT3970 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1…

Kat. č.: PFT3970
2.562 Kč

Dahua PFT3920 Optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 100…

Kat. č.: PFT3920
1.556 Kč

Dahua PFS4420-16GT-240 16portový PoE switch

16portový switch značky Dahua. Všech 16 portů má podporu PoE. Switch má navíc i 4 SFP porty.…

Kat. č.: PFS4420-16GT-240
21.208 Kč

LTE Router pro 4G

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE sítě. Stačí pouze vložit SIM kartu a ihned bez…

Kat. č.: LTE Router
3.533 Kč

IP8 SWITCH POE

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

Kat. č.: IP8 SWITCH POE
1.500 Kč

IP8 SWITCH POE GBIT

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53 W

Kat. č.: IP8 SWITCH POE GBIT
1.924 Kč

Dahua PFS3016-16GT 16portový switch

Switch Dahua s šestnácti gigabitovými porty a odolností proti účinkům…

Kat. č.: PFS3016-16GT
4.119 Kč

Dahua PFS3008-8GT 8portový switch

Switch Dahua s osmi gigabitovými porty a odolností proti účinkům přepětí až do 4 kV.…

Kat. č.: PFS3008-8GT
1.849 Kč
×