Zajímavosti


iPhone/iPod adaptéry

Adaptér iPhone/iPod slouží pro připojení iPODu/iPhone k originálnímu autorádiu vozidla. Adaptér spojuje váš iPod/iPhone s originálním audiosystémem vašeho vozidla bez ztráty kvality zvuku, zároveň umožňuje ovládání iPodu/iPhone pomocí tlačítek na autorádiu nebo volantu a navíc adaptér zajišťuje i dobíjení iPodu/iPhone

Kamery

Kamera do auta, černá skříňka je vhodná zejména pro neustálé monitorování dopravní situace před vozidlem, za vozidlem. Černá skříňka je určena k záznamu jízdy vozidla, lze ji použít při objasňování dopravních nehod a pomůže pak při jednání s policií při posuzování sporných situaci.

zadní kamery OEM

Barevné zadní kamery OEM jsou určeny jak pro osobní a užitková vozidla, tak pro karavany a přívěsy pro povrchovou montáž nebo pro zabudování do nárazníku.

Elektromechanické zabezpečení

Defend Matic, Safetronic, Defend Hook, Construct 3 system - automatický nebo poloautomatický komfortní typ zabezpečení vozidla s vyšším prvkem zabezpečení.

Elektronické zabezpečení

Autoalarmy Jablotron, Magicar, Wheels, imobilizer, senzory, dálkové ovládání, odpuzovače, příslušenství.

GPS monitoring vozidel

GPS LOKALIZÁTOR 102B - na zavolání zašle GPS souřadnice své aktuální polohy Je to kompaktní GPS lokalizátor pro potřeby určení polohy vozidla, motocyklu, osoby či zvířete.

Handsfree do auta

Handsfree sady do auta a příslušenství dodáváme pouze od přímého dovozce pro český trh. - Díky tomu zaručujeme rychlé vyřízení případné reklamace.

OEM Integrované sady

Tato handsfree sada se plně integruje do OEM systému ve voze a umožňuje ovládání pomocí originálních ovládacích prvků a zobrazení na displeji ve vozidle, stejně jako originální handsfree sada.

PARROT handsfree

Handsfree sady do auta PARROT používají bezdrátovou technologii BLUETOOTH, která zajistí přenos zvuku bez nutnosti použití kabelů k mobilnímu telefonu.

Mechanické zabezpečení vozidel

Mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži, též známé jako zamykání řadící páky, zámek řadící páky nebo zamykání zpátečky, zajišťujeme značkami Defend lock, Construct, Mister Lock, Novinkou je Construct Vario kombinace zámku řazení a kapoty, model dva v jednom. Pro zámek pedálů spojky a brzdy nebo zámku volantu zajistí výrobce Bullock.

×