Tažné zařízení Opel Zafira B  pevný čep 2 šrouby ze strany

Tažné zařízení Opel Zafira B pevný čep 2 šrouby ze strany

Westfalia

Nejprodávanější značkové tažné zařízení od předního světového výrobce WESTFALIA. Nejvyšší kvalita je nyní za bezkonkurenční cenu. Respektuje ergonomii vozidla a Vašemu autu sluší. Vhodné i pro dlouhodobé profesionální nasazení. Nejlepší antikorozní povrchová úprava KTL. Montáž neomezuje záruku nového vozidla! Vyžaduje minimální neviditelný výřez v nárazníku.

specifikace

Výrobce:
Westfalia
Kód zboží:
W314361
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
na dotaz
budeme Vás informovat o termínu dodání
Váha
19 kg

cena

10.570,25 bez DPH12.790 vč. DPH 

Ne pro vozy s CNG

Rok výroby: 2005 - 
Max. zatížení: 1650 kg
Svislé zatížení: 75 kg
Výřez: neviditelný
Typ čepu: neodnímatelný čep na 2 šrouby ze strany

 

Originální tažné zařízení s atestem. Doživotní záruka. U tohoto výrobku zaručujeme pevnost pro použití s nosičem jízdních kol.

HOMOLOGACE A-DODAVATELE AUTOMOBILOVÉMU PRŮMYSLU: VW FORMEL - Q KONKRET!  HOMOLOGACE EU 94/20 A ATEST MDČR. 

WESTFALIA JE ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ VĚTŠINY VÝZNAMNÝCH VÝROBCŮ AUTOMOBILŮ V EVROPĚ.

 Výrobce: Westfalia-Automotive, Německo

Poskytujeme nadstandartní záruky pro:
Tažná zařízení THULE-BRINK a WESTFALIA na pevnost nosné části pro celou dobu životnosti vozidla.
Tažná zařízení GALIA 10 let proti korozi příčníku. 

Ceny:
Cena montáže tažného zařízení a zapojení elektropřípojky je podle obtížnosti a volby elektropřípojky 1.200 – 4.800 Kč včetně 21% DPH.
Kabeláž k tažnému zařízení se pohybuje mezi 178 - 10.686 Kč podle typu vozidla. Přesnou cenu montáže a zboží obdržíte při dotazu. 
 
Přihlášení tažného zařízení:
Poplatek na úřadě za přihlášení tažného zařízení je 50,- Kč (pokud tažné zařízení montovala naše firma). Zákazník nemusí navštívit STK. Bližší informace u našeho technika.
Každý náš zákazník dostanete k zakoupenému tažnému zařízení originální TYPOVÝ LIST, jehož kopie je úředníkům dopravního úřadu přístupná na stránkách Ministerstva dopravy pro zapsání do technického přůkazu vozidla. TYPOVÝ LIST potvrzuje platné Schválení technické způsobilosti typu výbavy vozidla k provozu na pozemních komunikacích a jeho Osvědčení Atestem 8SD MDČR. Po montáži provedeme jako certifikované "Pověřené montážní pracoviště" zápis do tohoto Typového listu. Do typového listu se zapisuje objednací číslo, údaje o vozidle, parametry tažného zařízení, datum a místo nákupu a montáže tažného zařízení.
S řádně vyplněným TYPOVÝM LISTEM a požadovanými doklady, navštívíte odbor dopravy Vašeho místně příslušného úřadu a tam Vám tažné zařízení bez další kontroly na Stanici technické kontroly (STK) zapíší do technického průkazu vozidla. TYPOVÝ LIST a montáž v pověřené firmě Vám ušetří 300,-Kč a Váš čas.

Pokud se rozhodnete namontovat tažné zařízení svépomocí, nebo v servisu bez pověření k montáži, můžete tak učinit. Po montáži je nutné s vozidlem navštívit STK. Tam technici STK prověří typovou vhodnost tažného zařízení pro vozidlo a správnost montáže, včetně zapojení a funkčnosti elektropřípojky. Na základě kontroly obdržíte protokol STK, který pak spolu s typovým listem předložíte při přihlášení.

Ceny za přihlášení a zápis tažného zařízení na dopravním úřadě:
Kontrola STK: 250,- Kč (jen pokud si tažné zařízení montujete svépomocí, nebo v servisu bez "Pověření k montáíži")
Poplatek na úřadě za přihlášení TZ: 50,- Kč (pokud montovala pověřená firma), nebo 100,- Kč (individuální montáž s kontrolou STK)

Firma KANACO, spol. s r.o. je oprávněna ve smyslu Zákona 341/2002 Sb. odbornou montáží tažných zařízení. Naše autorizace platí pro tažná zařízení značek Thule/Brink, Westfalia, HOOK CZ, Galia, GDW, Aragon, Auguszt, Atlux, Siarr, AUTO-HAK/Vapol, Bosal a Sport Jacht.V případě Vašeho zájmu o jiný typ tažného zařízení nás prosím kontaktujte a vybereme Vám aktuálně nejvýhodnější  nabídku.

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×