Construct Vario zámek řazení a kapoty

Construct Vario zámek řazení a kapoty

Mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži CONSTRUCT VARIO je zcela revoluční řešení blokující činnost řazení v kombinaci se zámkem kapoty. Ovládáno klíčem zámku řazení. Model dvou prvků zabezpečení v jednom. Jedním otočením klíčku se zamkne řadící páka i kapota. Vyšší ochrana vozu proti odcizení částí nebo celého vozu.

specifikace

Kód zboží:
2013CV
Dostupnost:
skladem
Poznámka k ceně:
Zákazník nakupuje pouze s montáží. Cena je uvedena včetně montáže a 21% DPH.

cena

10.735,54 bez DPH12.990 vč. DPH 


 

Samotný zámek za velkoobchodní cenu může nakoupit jen u nás registrovaná firma, která má oprávnění pro montáž zabezpečovacích zařízení a je pro tuto montáž proškolena. Zákazník nakupuje pouze s montáží.

AKCE 
PÍSKOVÁNÍ SKEL VIN KÓDEM
K MONTÁŽI zámku řazení 
ZDARMA

 

Z8mek řazení Construct

 

N O V I N K A

Mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži CONSTRUCT VARIO je zcela revoluční řešení blokující činnost řazení v kombinaci se zámkem kapoty.
Model zabezpečení dva v jenom. Zámek řazení Construct + zámek kapoty. Obé ovládáno klíčem zámku řazení. Jedním otočením klíčku se zamkne řadící páka i kapota.

CONSTRUCT VARIO se ovládá otočením klíče v zámkové vložce zámku řazení o 180°, čímž dojde k vysunutí dvou jistících čepů současně. Jeden jistící mechanismus blokuje zámek řazení v poloze zpátečky (mechanické řazení) nebo parking (automatické řazení) a současně s ním zabezpečuje druhý mechanismus kapotu vozidla před jejím neoprávněným otevřením. K odemknutí nebo uzamknutí stačí tedy jediné otočení klíčem v zámkové vložce, čímž se za/odblokuje zároveň řazení i zámek kapoty.

Zabezpečení CONSTRUCT VARIO chrání zámkem kapoty samotný automobil tím, že například znemožňuje přístup k řídící jednotce, xenonovým světlometům, akumulátoru, dalším ochranným částem vozu jako jsou alarm či záložní baterie. V kombinaci se zámkem řazení zajišťuje majiteli vysoký stupeň zabezpečení.

Zabezpečení je použitelné pro většinu osobních vozů s mechanickým nebo automatickým řazením a jako novinka procházejí jednotlivé modely ověřováním a postupným rozšiřováním nabídky.

V současné chvíli můžeme toto zabezpečení nabídnou na tyto vozy:

Seat Toledo r.v. 2012- manuální řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Fabia II r.v. 2010- manuální řazení, horní ovládání
Škoda Fabia III r.v. 2014- manuální řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Octavia II r.v. 2004- manuální řazení, horní ovládání
Škoda Octavia III r.v. 2013- manuální řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Octavia III r.v. 2013- automatické řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Rapid r.v. 2012- manuální řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Rapid r.v. 2014- automatické řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Roomster r.v. 2010- manuální řazení, horní ovládání
Škoda Superb II r.v. 2008- manuální řazení, horní ovládání
Škoda Superb II r.v. 45/2009- automatické řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Superb III r.v. 2015- manuální řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Superb III r.v. 2015- do 27.týdne 2017,  automatické řazení, ovládání od spolujezdce
Škoda Yeti r.v. 2009- manuální řazení, horní ovládání
Škoda Yeti r.v. 2009- automatické řazení, ovládání od spolujezdce
Volkswagen Golf VII r.v. 2013- manuální řazení, horní ovládání
Volkswagen Golf VII r.v. 2013- automatické řazení
Volkswagen Passat r.v. 2012- manuální řazení, horní ovládání
Volkswagen Passat r.v. 2012- automat řazení, ovládání od spolujezdce, nelze pro 1,8 TSI
Volkswagen Passat r.v. 2014- manuální řazení, horní ovládání
Volkswagen Passat r.v. 2014- automat řazení, ovládání od spolujezdce, 
Volkswagen Touareg r.v. 2012- automat řazení, ovládání od řidiče
Volkswagen Touran r.v. 2004- manuální řazení, ovládání od spolujezdce
  

Přednosti mechanického zabezpečení CONSTRUCT VARIO:

 zajišťuje vyšší stupeň ochrany vozidla
 elegantní design v interiéru vozidla
 jednoduchá obsluha
 záruka 5 let
 nenáročnost na údržbu
 profesionální montáž
 zajištěn kompletní technický servis a poradenství
 výroba kompletně v ČR
 slevy na pojistném
 možnost prodloužení záručních podmínek

Zabezpečení CONSTRUCT VARIO odolává tepelným a chemických vlivům. Jejich účinnost není závislá na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla.Vylučuje náhodné uzamčení.Špičková cylindrická zámková vložka CONSTRUCT, která svými vlastnostmi splňuje podmínky nejvyšších tříd bezpečnosti evropských norem.Použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem.

Zkoušky a testy odolnosti

Použité materiály musí splňovat přísná kritéria:
a) zkoumá se odolnost proti korozi
b) rezistence v teplotách od -196°C do +125 °C.

Jedním z testů odolnosti je zkouška tekutým dusíkem - okamžité zmrazení až na -196o C → nemá žádný vliv na změnu vlastností zařízení. Zabezpečení odolává i hrubému násilí za pomoci sekáče, těžkého kladiva a vrtačky.

Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých metod:
- destruktivní metoda: vytržením jádra zámkové vložky
- nedestruktivní metody: metoda Bump-key

Před nasazením do výroby musí každý nový model zabezpečení CONSTRUCT projít řadou zkoušek.

Zámková vložka splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 i ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

Prověřená kvalita
Celý proces výroby a montáže je průběžně velmi přísně kontrolován. Díky vysoké kvalitě výrobního procesu získaly výrobky CONSTRUCT za dobu své existence řadu ocenění.

Společnosti CONSTRUCT byly uděleny tyto atesty:
 ISO 9001:2000 (od r. 1997)
 ISO/TS 16 949:2002 (od r. 2003)
 prestižní značka kvality Czech Made
 atest od státem akreditované společnosti Trezor test
 atesty od Ústavu silniční a motorové dopravy
 atest 8SD o schválení technické způsobilosti č. 789
 certifikát TÜV platný v Německu a Rakousku
 atest udělený mezinárodní zkušebnou ANPI
 atesty a vysoká hodnocení kriminalistických ústavů a policie v řadě evropských zemíPrincip zabezpečení vozidla mechanickým zabezpečením CONSTRUCT spočívá v zablokování pohyblivých částí mechanismu řazení, tedy v uzamčení řadící páky za pomocí masivního zabezpečovacího systému. U mechanických převodovek blokuje zařazený zpětný převodový stupeň, u automatických převodovek polohu parkování. Klíč je třeba při odemykání i zamykání zámku řazení.

Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je vybaveno patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení. Zámek je odolný proti odvrtání, rozlomení i vyhmatání planžetou. Použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem. Zabezpečení CONSTRUCT odolává tepelným, chemickým a klimatickým vlivům a jeho účinnostn není závislá na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání. Konstrukční řešení vylučuje náhodné uzamknutí systému. Po instalaci do vozidla nelze systém rozebrat.
Zámková vložka vylučuje náhodné uzamčení a je odolná proti odvrtání, rozlomení či vyhmatání planžetou. Splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

K zámku jsou dodávány dva klíče a autorizační karta.

Na mechanické zabezpečení CONSTRUCT je výrobcem poskytnuta záruka po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami, které musí být potvrzeny v Záruční a servisní knížce CONSTRUCT.

Pojišťovací ústavy a leasingové společnosti mnohdy vyžadují zabezpečení pojištěného vozu tímto účinným zabezpečovacím zařízením jako podmínku pro uzavření smlouvy a poskytují tak slevy na pojistném až 20%.

 Podrobné informace o slevách zde.

 

Nedílnou součástí každé montáže je: označení vozidla samolepkami na levé a pravé okénko (přední nebo zadní) a pryskyřicovou samolepkou na záď vozu, elektronická registrace (výstupem je jednostránkové Osvědčení o registraci a záruční list), upozornění zákazníka na 5-letou záruku, v případě dodržení podmínky každoroční kontroly. U nás montované zámky mají roční kontrolu zdarma. 

 

Pokud máte zájem o toto zabezpečení do svého automobilu, obraťte se na nás.


Za celý rok 2013 činí podle statistik Policie ČR počet odcizených vozidel v České republice 11.641! To znamená, že každých 41 MINUT se v ČR ukradne 1 vozidlo.

 

 

 

Zámek řazení Škoda Superb II 2009- automat Construct www.kanaco.cz

 

VIDEO: Xenonová světla z auta ukradli za pár sekund přímo pod kamerou

Více informací a video z pouliční kamery najdete v článku: Krádeží xenonových světel přibývá. Jejich odcizení trvá zlodějům pouhých pár vteřin!

Xenonová světla zloději z aut odcizují. Jejich demontáž z vozidla trvá jen pár vteřin. Pořizovací hodnota se pohybuje v řádech desetitisíců korun. Následným prodejem získá zloděj zajímavý honorář. Konkrétní případ popsal server idnes.cz. Jedná se o událost z neděle 22. září 2013. 

"Ve voze Volkswagen Sharan přijela dvojice mužů a zastavila vedle zaparkované škodovky. Řidič vystoupil, odešel do nedaleké večerky, kde si koupil cigarety, které zaplatil dolarovými bankovkami a vrátil se zpět k vozu," uvedla pražská policejní mluvčí Jana Rösslerová. "Z auta pak vystoupil spolujezdec, společně se sehnuli ke škodovce a po pár sekundách odcizili xenonová světla. Odmontovaná světla v hodnotě asi třicet tisíc korun odnesli do svého auta a odjeli pryč," popsala mluvčí.

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×