Tažné zařízení Hyundai iX20 / Kia Venga THULE - BRINK pevný čep 2 šrouby ze strany

Tažné zařízení Hyundai iX20 / Kia Venga THULE - BRINK pevný čep 2 šrouby ze strany

THULE GmbH

Značkové tažné zařízení od předního světového výrobce firmy BRINK (THULE Towing). Nejvyšší kvalita za skvělou cenu. Respektuje ergonomii vozidla a Vašemu autu sluší. Povrchová úprava KTL, nebo ekologická vypalovací barva. Montáž neomezuje záruku nového vozidla!

specifikace

Kód zboží:
B536800
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
na dotaz
budeme Vás informovat o termínu dodání
Váha
17 kg
Modelový rok
2010

cena

3.379,34 bez DPH4.089 vč. DPH 
Parametry tažného zařízení:
D-Hodnota (kN) 7,7
Max. zatížení (kg) 1300
Svislé zatížení (kg) 75
Typ čepu Pevný na 2 šrouby
Výřez nárazníku Neviditlený výřez

 

Vhodné pro vozy:
Hyundai ix20 2010- 
Hyundai ix20 06/2015-
Kia Venga 2010- ; také 2015->

 

Tažné zařízení je vybaveno pevným kulovým čepem připevněným dvěma šrouby ze strany.
Respektuje ergonomii vozidla a Vašemu autu sluší. Povrchová úprava: ekologická vypalovací barva.
Pevný kulový čep je povolen pro provoz v ČR a všech ostatních zemích a z vozidla se nedemontuje.
Tažná zařízení BRINK jsou originální díl většiny automobilek.

U tohoto výrobku zaručujeme pevnost pro použití s nosičem jízdních kol a při použití samosvěrného stabilizátoru karavanu.

Doživotní záruka na pevnost tažného zařízení.

Certifikace ISO9001, ISO14001, ISO/TS16949, Q1. Homologace EU94/20.
Výrobce: Thule Towing Systems B.V., Nizozemí 

Poskytujeme nadstandartní záruky pro:
Tažná zařízení THULE-BRINK a WESTFALIA na pevnost nosné části pro celou dobu životnosti vozidla.
Tažná zařízení GALIA 10 let proti korozi příčníku.

 

Ceny:
Cena montáže tažného zařízení a zapojení elektropřípojky je podle obtížnosti a volby elektropřípojky 1.800 – 3.800 Kč včetně 21% DPH.
Kabeláž k tažnému zařízení se pohybuje mezi 240 - 10.686 Kč podle typu vozidla. Přesnou cenu montáže a zboží obdržíte při dotazu.

Přihlášení tažného zařízení:
Poplatek na úřadě za přihlášení tažného zařízení je 50,- Kč (pokud tažné zařízení montovala naše firma). Zákazník nemusí navštívit STK. Bližší informace u našeho technika.
Každý náš zákazník dostanete k zakoupenému tažnému zařízení originální TYPOVÝ LIST, jehož kopie je úředníkům dopravního úřadu přístupná na stránkách Ministerstva dopravy pro zapsání do technického přůkazu vozidla. TYPOVÝ LIST potvrzuje platné Schválení technické způsobilosti typu výbavy vozidla k provozu na pozemních komunikacích a jeho Osvědčení Atestem 8SD MDČR. Po montáži provedeme jako certifikované "Pověřené montážní pracoviště" zápis do tohoto Typového listu. Do typového listu se zapisuje objednací číslo, údaje o vozidle, parametry tažného zařízení, datum a místo nákupu a montáže tažného zařízení.
S řádně vyplněným TYPOVÝM LISTEM a požadovanými doklady, navštívíte odbor dopravy Vašeho místně příslušného úřadu a tam Vám tažné zařízení bez další kontroly na Stanici technické kontroly (STK) zapíší do technického průkazu vozidla. TYPOVÝ LIST a montáž v pověřené firmě Vám ušetří 300,-Kč a Váš čas.

Pokud se rozhodnete namontovat tažné zařízení svépomocí, nebo v servisu bez pověření k montáži, můžete tak učinit. Po montáži je nutné s vozidlem navštívit STK. Tam technici STK prověří typovou vhodnost tažného zařízení pro vozidlo a správnost montáže, včetně zapojení a funkčnosti elektropřípojky. Na základě kontroly obdržíte protokol STK, který pak spolu s typovým listem předložíte při přihlášení.

Ceny za přihlášení a zápis tažného zařízení na dopravním úřadě:
Kontrola STK: 250,- Kč (jen pokud si tažné zařízení montujete svépomocí, nebo v servisu bez "Pověření k montáži")
Poplatek na úřadě za přihlášení TZ: 50,- Kč (pokud montovala pověřená firma), nebo 100,- Kč (individuální montáž s kontrolou STK)

Firma KANACO, spol. s r.o. je oprávněna ve smyslu Zákona 341/2002 Sb. odbornou montáží tažných zařízení. Naše autorizace platí pro tažná zařízení značek Thule/Brink, Westfalia, HOOK CZ, Galia, GDW, Aragon, Auguszt, Atlux, Siarr, AUTO-HAK/Vapol, Bosal a Sport Jacht.


V případě Vašeho zájmu o jiný typ tažného zařízení nás prosím kontaktujte a vybereme Vám aktuálně nejvýhodnější  nabídku.

 

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×