Tažné zařízení Citroen Berlingo II,III 08- / Peugeot Partner II,Rifter / Opel Combo, bajonet

Tažné zařízení Citroen Berlingo II,III 08- / Peugeot Partner II,Rifter / Opel Combo, bajonet

Galia

Poloautomatický odnímatelný systém Galia se vyznačuje nadstandardní spolehlivostí, jednoduchou obsluhou a kvalitou zpracování a výhodnou cenou.

specifikace

Výrobce:
Galia
Kód zboží:
GC0526C
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Váha
17 kg

cena

5.538,02 bez DPH6.701 vč. DPH 
Parametry tažného zařízení:
D-Hodnota (kN) 8,91
Max. zatížení (kg) 1600
Svislé zatížení (kg) 85
Typ čepu Odnímatelný bajonet
Výřez nárazníku Bez výřezu
Číslo schválení E27 55R-01 0453 00

 

Vhodné pro vozy:

Citroen Berlingo II krátký 2008-2018; krátký (4380mm), Tepee, Tepee Outdoor
Citroen Berlingo III 2018-; krátký (4380mm), Tepee, Tepee Outdoor

Peugeot Partner II Krátký 2008-; krátký (4380mm), Tepee, Tepee Outdoor
Peugeot Partner II Tepee 2008-; krátký (4380mm), Tepee, Tepee Outdoor
Peugeot Partner L1 (krátký) 2018- (III); krátký (4380mm), Tepee, Tepee Outdoor
Peugeot Rifter 2018-; krátký (4380mm), Tepee, Tepee Outdoor

Opel Combo 2018- (E); krátký (4380mm)

Toyota Proace City L1 (krátký) 2019-; krátký (4380mm)Poloautomatický odnímatelný systém se vyznačuje nadstandardní spolehlivostí, jednoduchou obsluhou a kvalitou zpracování a výhodnou cenou. Součástí dodávky je kryt kulového čepu, záslepka a pouzdro čepu po odejmutí.

Tažné zařízení největšího slovenského výrobce má unikátní povrchovou úpravu zinkováním s 10-ti letou zárukou na ochranu proti korozi. Zinkování vytváří stříbrný povrch, který se po čase vlivem oxidace změní na šedý odstín.

Přesnou sériovou výrobou na nejmodernějších strojích je zaručena dobrá cena.

Upozornění - k primárnímu používání s nosiči kol doporučujeme volit pevné tažné zařízení. V důsledku dynamického působení svislého zatížení dochází ke snižování životnosti bajonetových systémů.

Tažné zařízení je homologováno dle Směrnice EU 94/20 a má Atest 8SD MDČR i 27MD.
Záruka: 24 měsíců, na povrchovou úpravu zinkováním 10 let.

Výrobce: Gália Slovakia s.r.o., Slovensko

 

Ceny:
Cena montáže tažného zařízení a zapojení elektropřípojky je podle obtížnosti a volby elektropřípojky 1.200 – 4.800 Kč včetně 21% DPH.
Kabeláž k tažnému zařízení se pohybuje mezi 178 - 10.686 Kč podle typu vozidla. Přesnou cenu montáže a zboží obdržíte při dotazu.

Přihlášení tažného zařízení:
Poplatek na úřadě za přihlášení tažného zařízení je 50,- Kč (pokud tažné zařízení montovala naše firma). Zákazník nemusí navštívit STK. Bližší informace u našeho technika.
Každý náš zákazník dostanete k zakoupenému tažnému zařízení originální TYPOVÝ LIST, jehož kopie je úředníkům dopravního úřadu přístupná na stránkách Ministerstva dopravy pro zapsání do technického přůkazu vozidla. TYPOVÝ LIST potvrzuje platné Schválení technické způsobilosti typu výbavy vozidla k provozu na pozemních komunikacích a jeho Osvědčení Atestem 8SD MDČR. Po montáži provedeme jako certifikované "Pověřené montážní pracoviště" zápis do tohoto Typového listu. Do typového listu se zapisuje objednací číslo, údaje o vozidle, parametry tažného zařízení, datum a místo nákupu a montáže tažného zařízení.
S řádně vyplněným TYPOVÝM LISTEM a požadovanými doklady, navštívíte odbor dopravy Vašeho místně příslušného úřadu a tam Vám tažné zařízení bez další kontroly na Stanici technické kontroly (STK) zapíší do technického průkazu vozidla. TYPOVÝ LIST a montáž v pověřené firmě Vám ušetří 300,-Kč a Váš čas.

Pokud se rozhodnete namontovat tažné zařízení svépomocí, nebo v servisu bez pověření k montáži, můžete tak učinit. Po montáži je nutné s vozidlem navštívit STK. Tam technici STK prověří typovou vhodnost tažného zařízení pro vozidlo a správnost montáže, včetně zapojení a funkčnosti elektropřípojky. Na základě kontroly obdržíte protokol STK, který pak spolu s typovým listem předložíte při přihlášení.

Ceny za přihlášení a zápis tažného zařízení na dopravním úřadě:
Kontrola STK: 250,- Kč (jen pokud si tažné zařízení montujete svépomocí, nebo v servisu bez "Pověření k montáži")
Poplatek na úřadě za přihlášení TZ: 50,- Kč (pokud montovala pověřená firma), nebo 100,- Kč (individuální montáž s kontrolou STK)

Firma KANACO, spol. s r.o. je oprávněna ve smyslu Zákona 341/2002 Sb. odbornou montáží tažných zařízení. Naše autorizace platí pro tažná zařízení značek Thule/Brink, Westfalia, HOOK CZ, Galia, GDW, Aragon, Auguszt, Atlux, Siarr, AUTO-HAK/Vapol, Bosal a Sport Jacht.

V případě Vašeho zájmu o jiný typ tažného zařízení nás prosím kontaktujte a vybereme Vám aktuálně nejvýhodnější nabídku.

Vlastnost hodnota
Náročnost montáže A = cca. 1 - 1,5 hod.
Typ čepu Odnímatelný bajonet
Pro vozy vyrobené od 2008
Výřez nárazníku Bez výřezu
Max. zatížení (kg) 1500
D-Hodnota (kN) 8,91
Svislé zatížení (kg) 85

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×