Tažné zařízení Mazda CX-5 2012- i 2017-, odnímatelné vertikální zařízení Umbra

Tažné zařízení Mazda CX-5 2012- i 2017-, odnímatelné vertikální zařízení Umbra

Umbra

Vertikální odnímatelné tažné zařízení pro vůz Mazda CX-5 2012- i 2017- od firmy Umbra Rimorchi má jednoduchý odolný otočný mechanismus TERVA. Vertikálně odnímatelný čep lze bezpečně používat v kombinaci s nosiči kol, přívěsy se stabilizačními systémy i těžkými náklady.

specifikace

Výrobce:
Umbra
Kód zboží:
U22006/VM
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
na dotaz
budeme Vás informovat o termínu dodání
Váha
13 kg

cena

8.984,30 bez DPH10.871 vč. DPH 
Parametry tažného zařízení:
D-Hodnota (kN) 10,7
Max. zatížení (kg) 2100
Svislé zatížení (kg) 88
Typ čepu Odnímatelný vertikální bajonet
Výřez nárazníku Neviditlený výřez

 

Vhodné pro vozy:
Mazda CX-5 2/2012 - 2.2017; 2/4WD
Mazda CX-5 3/2017-; 2/4WD

 

Toto vertikální odnímatelné tažné zařízení od firmy Umbra Rimorchi má jednoduchý odolný otočný mechanismus TERVA a je osvědčenou variantou pro Váš vůz. Model VM je automatický vertikální systém od Umbra Rimorchi, který se upíná zespodu, je snadno obsluhovatelný a po odejmutí kulového čepu „neviditelný“. Tento systém tažného zařízení Umbra Rimorchi doporučujeme zvláště pro zákazníky kladoucí důraz na vzhled vozidla a pohodlí obsluhy.

Vertikálně odnímatelný čep lze bezpečně používat v kombinaci s nosiči kol, přívěsy se stabilizačními systémy i těžkými náklady.

Tažné zařízení je účinně chráněno proti korozi a oděru moderním způbem povrchové úpravy a jeho povrch může být silně namáhán. Na konstrukčním řešení výrobků je patrný precizní italský design.

Umbra Rimorchi je jedničkou na italském trhu tažných zařízení. Firma byla založena v roce 1976 a její výrobky jsou vyvíjeny ve spolupráci s nejvýznamnějšími evropskými výzkumnými centry. Výroba probíhá v moderním komplexu na rozloze 6000 m2 s certifikací ISO 9001 za využití nejmodernější technologie. Tato esteticky mimořádně zdařilá tažná zařízení, homologována podle směrnice EU 94/20, jsou vyvážena jak do Evropy, tak i do zbytku světa. 

Výrobce: Umbra Rimorchi Srl, Itálie

 

Poskytujeme nadstandartní záruky pro:
Tažná zařízení THULE-BRINK a WESTFALIA na pevnost nosné části pro celou dobu životnosti vozidla.
Tažná zařízení GALIA 10 let proti korozi příčníku.

 

Ceny:
Cena montáže tažného zařízení a zapojení elektropřípojky je podle obtížnosti a volby elektropřípojky 1.200 – 4.800 Kč včetně 21% DPH.
Kabeláž k tažnému zařízení se pohybuje mezi 178 - 10.686 Kč podle typu vozidla. Přesnou cenu montáže a zboží obdržíte při dotazu. 
 
Přihlášení tažného zařízení:
Poplatek na úřadě za přihlášení tažného zařízení je 50,- Kč (pokud tažné zařízení montovala naše firma). Zákazník nemusí navštívit STK. Bližší informace u našeho technika.
Každý náš zákazník dostanete k zakoupenému tažnému zařízení originální TYPOVÝ LIST, jehož kopie je úředníkům dopravního úřadu přístupná na stránkách Ministerstva dopravy pro zapsání do technického přůkazu vozidla. TYPOVÝ LIST potvrzuje platné Schválení technické způsobilosti typu výbavy vozidla k provozu na pozemních komunikacích a jeho Osvědčení Atestem 8SD MDČR. Po montáži provedeme jako certifikované \\\"Pověřené montážní pracoviště\\\" zápis do tohoto Typového listu. Do typového listu se zapisuje objednací číslo, údaje o vozidle, parametry tažného zařízení, datum a místo nákupu a montáže tažného zařízení.
S řádně vyplněným TYPOVÝM LISTEM a požadovanými doklady, navštívíte odbor dopravy Vašeho místně příslušného úřadu a tam Vám tažné zařízení bez další kontroly na Stanici technické kontroly (STK) zapíší do technického průkazu vozidla. TYPOVÝ LIST a montáž v pověřené firmě Vám ušetří 300,-Kč a Váš čas.

Pokud se rozhodnete namontovat tažné zařízení svépomocí, nebo v servisu bez pověření k montáži, můžete tak učinit. Po montáži je nutné s vozidlem navštívit STK. Tam technici STK prověří typovou vhodnost tažného zařízení pro vozidlo a správnost montáže, včetně zapojení a funkčnosti elektropřípojky. Na základě kontroly obdržíte protokol STK, který pak spolu s typovým listem předložíte při přihlášení.

Ceny za přihlášení a zápis tažného zařízení na dopravním úřadě:
Kontrola STK: 250,- Kč (jen pokud si tažné zařízení montujete svépomocí, nebo v servisu bez \"Pověření k montáži\")
Poplatek na úřadě za přihlášení TZ: 50,- Kč (pokud montovala pověřená firma), nebo 100,- Kč (individuální montáž s kontrolou STK)

Firma KANACO, spol. s r.o. je oprávněna ve smyslu Zákona 341/2002 Sb. odbornou montáží tažných zařízení. Naše autorizace platí pro tažná zařízení značek Thule/Brink, Westfalia, HOOK CZ, Galia, GDW, Aragon, Auguszt, Atlux, Siarr, AUTO-HAK/Vapol, Bosal a Sport Jacht.

V případě Vašeho zájmu o jiný typ tažného zařízení nás prosím kontaktujte a vybereme Vám aktuálně nejvýhodnější  nabídku.

 

Typová elektropřípojka 7-pinová Mazda CX-5 2017-

Typová 7-mi pinová elektropřípojka pro vozy Mazda CX-5 vyrobené od roku 2017-. Odpojení mlhových světel a manuální odpojení…

Kat. č.: 737489

Typová elektropřípojka Mazda CX-5 04/2012 - 02/2017, 7-pinová

Typová elektropřípojka Mazda CX-5 2012- , 7-pinová, odpojení mlhových světel a manuální odpojení parkovacích senzorů.

Kat. č.: 737072

Typová 13-pinová elektropřípojka Mazda CX5 04/2012 - 02/2017 Erich Jaeger

Typová 13-ti pinová elektropřípojka Mazda CX5. Odpojení mlhových světel a manuální odpojení parkovacích senzorů.

Kat. č.: 748677

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×