BULLOCK Excellence ® - modely Y zámek pedálů pro vozy s mechanický řazením Akce Doprodej

BULLOCK Excellence ® - modely Y zámek pedálů pro vozy s mechanický řazením

VÍTĚZ SROVNÁVACÍCH TESTŮ - Čas odolávání zařízení BULLOCK je 17 minut 5 sekund. Průměrný čas odolávání ostatních zabezpečovacích zařízení v této kategorii činí 2 minuty 10 sekund.  BULLOCK Excellence ® je mechanické zařízení proti krádeži auta. Jeho úchyty zablokují pedály spojky a brzdy. jeho plus JE snadné použití, dobrá skladnost a jeho naprostá čistota. Je to velmi vhodný autodoplněk k mechanickému...

specifikace

Kód zboží:
11131Y
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Běžná cena bez DPH
2.884,30 Kč
Běžná cena s DPH
3.490 Kč
Akční cena bez DPH
2.388,43 Kč
Akční cena s DPH
2.890,00 Kč
Sleva
-17 %

cena

2.388,43 bez DPH2.890 vč. DPH 

Bullock Excellente zámek pedálů

Zámek pedálů je vyroben na základě dokonalé technologie, propojené s dobrým nápadem a příjemným designem. BULLOCK Excellence ®  je vyroben z tvrzené nitrocementované oceli a to umožňuje vysokou odolnost proti řezání a vrtání. Každý detail je chráněna před oxidací zinkování a práškové lakování. Západka je vyrobena z materiálu, která brání proti útokům. Díky zavedení Seeger, ocelového prstence, který chrání blokovací mechanismus proti případnému pokusu o překonání, se Bullock Excellence - blokace pedálů - stal nyní ještě bezpečnější. Zámek má 250.000 kombinací a je odolný proti odvrtání. Každý klíč je označen odlišným kódem.


Model Y je vhodný pro vozy:
Alfa Romeo 147 - GT
Fiat Punto 1999, 500, Idea, Ulysse 2002, Doblo do 2010, Bravo od 2008, Scudo 2009
Ford C-Max 2010, Ka 2009
Honda Civic - Stream
Hyundai i10 2011, ix20 2011
Kia Picanto 2005, Avenga 2010
Lancia Delta 2008, Ypsilon, Phedra, Musa, Y, Z
Mercedes A I i II serie, B
Nissan Quashqai Visia 2010
Opel Tigra 2004, Combo
Peugeot 206 Plus, 307, 308, 308 SW, 1007, 5008 2010, Ranch, Partner 2010, RCZ 2011 
Ssangyong Kyron, Rodius
Toyota Land Crusiser 96
Volvo XC70
 
 
 
Přednosti zámku pedálů:
 • vyroben z karbonitridové oceli odolné proti řezání a vrtání 
 • nejvýhodnější řešení k zajištění vozidla proti krádeži
 • nabízí absolutní jistotu
 • není potřebná žádná instalace
 • spolehlivost
 • použitelný pro více typů automobilů
 • nastavitelná délka pro lepší přizpůsobivost
 • planý poplach je vyloučen  


Součast dodávky je:

 • bezpečnostní klíč – 2 kusy očíslovaných klíčů   
 • návod k použití
   

Parametry zámku pedálů:

 • šroubovací uzávěr: pro dokonalé uzamčení pedálů lze rameno prodloužit pomocí seřizovacího šroubu
 • povrchová úprava: jednotlivé části jsou chráněny poznikováním a práškovým lakem
 • galvanizace: háky jsou plně galvanizované a odolné proti korozi
 • materiál: je vyroben z karbonitridové oceli odloné proti řezání a vrtání
 • zámek: zavírací zařízení má bezpečnostní zámek vyrobený z materiálu, který je odolný proti vrtání  

 

Bullock Excellence zámek pedálů

Demontáž zámku: odemknutí zámku, uvolnění pedálů: Držte BULLOCK za rukojeť a pootočením klíče v zámku otevřte kleště asi o 10 cm. Potom vyjměte BULLOCK z pedálů a vyndejte klíč ze zámku.
 

Montáž zámku: uzamknutí pedálů: BULLOCK nasaďte kleštěmi na pedál spojky a brzdy tak, aby se kleště automaticky zaklaply při opření o podlahu. Středová tyč s kuličkami se musí dotýkat podlahy auta. V případě, že tomu tak není, upravte vzdálenost pomocí seřizovacího šroubu. 

 

Údržba: Nevystavujte BULLOCK přímému styku s vodou. V případě nemočení doporučujeme vysušit všechny části. Nepoužívejte BULLOCK nevhodným způsobem ve styku s jiným povrchy.


Upozornění!
Neotvírejte BULLOCK proti jiné osobě. Držte BULLOCK stále za rukojeť. Nezavírejte BULLOCK pokud hrozí uskřípnujtí jiných věcí, nebo částí těla do kleští. Nenechávejte BULLOCK na místě přístupném dětem, aby nedošlo k nechtěnému zranění. Zapište si kód svého klíče do rámečku na originálním návodu a pečlivě uschovejte.
 
Srovnávací test odolnosti ke stáhnutí zde  - hodnocen jako nejlepší mechanické zapezpečovací zařízení proti krádeži v Evropě při srovnávacích rezistenčních testech renomovaného anglického motoristického časopisu Autoexpress.
 
Bullock zámek pedálů srovnánací testTest:  Srovnávací testy pevnosti, odolnosti a trvanlivosti, které byly použity na nejlepším evropském bezpečnostním zařízení proti zlodějům. Hodnocení bylo zorganizováno a publikováno časopisem AUTOEXPRESS. Tento test byl proveden dvěma bezpečnostními experty, kteří hráli roli zlodějů v ideálních podmínkách za denního světla, s možností dělat hluk, s nářadím lehce dosažitelným v obchodech. Ve skutečném světě by pracovali sami, ve tmě, na hlavní cestě, na parkovišti a neměli by snadný úkol.
 
VÝSLEDEK:  Čas odolávání zařízení BULLOCK je 17 minut 5 sekund. Průměrný čas odolávání ostatních zabezpečovacích zařízení činí 2 minuty 10 sekund. Hodnocení zabezpečovacího zařízení BULLOCK časopisem AUTOEXPRESS: EXTRÉMĚ dobře vyroben, je masivní a pevně útočí bez možnosti vyřazení. Jeho síla plus pohodlná montáž a přiměřená cena ho činí oprávněným vítězem. Přičteme-li ještě to, že je pro zloděje špatně přístupný, skóruje zámek paedálů značky BULLOCK i se svou nízkou cenou.
 
Velikosti Bullock Excellence C, G, J, K, X, W, Z jsou v ceně 2.990 Kč.

Do objednávky, prosím, uveďte v poznámce model vozidla a rok výroby. Po objednávce si Vás dovolíme kontaktovat pro upřesnění. 

BULLOCK EXCELLENCE velikost X ®  je pro širší uplatnění (nahrazuje modely M a L, které se již nevyrábí) a možno jej tedy použít jako model M, L za cenu 2.990,- Kč včetně 21% DPH.

Z8mek pedálů Bullock Exellence model X

Při odběru dvou kusů poštovné zdarma.

 
Za celý rok 2010 činí podle statistik Policie ČR počet odcizených vozidel v České republice 12.349! To znamená, že každých 40 MINUT se v ČR ukradne 1 vozidlo.
 
 
 

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×