Tažné zařízení KIA SORENTO 5dv. 2009-2012, odnímatelný vertikální bajonet

Tažné zařízení KIA SORENTO 5dv. 2009-2012, odnímatelný vertikální bajonet

Hak-System Sp.zo.o.

Tažné zařízení AUTO-HAK na vozy Kia Sorento je vybaveno vertikálně odnímatelným čepem s povrchovou úpravou černé barvy.

specifikace

Výrobce:
Hak-System Sp.zo.o.
Kód zboží:
HT59V
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
na dotaz
budeme Vás informovat o termínu dodání
Váha
24 kg
Modelový rok
2009

cena

8.725,62 bez DPH10.558 vč. DPH 
Parametry tažného zařízení:
D-Hodnota (kN) 12,64
Max. zatížení (kg) 2500
Svislé zatížení (kg) 100
Typ čepu Odnímatelný vertikální bajonet
Výřez nárazníku Viditelný výřez
Parametry vozu
Pro vozy vyrobené 11/2009 - 10/2012
Číslo schválení e20*94/20*1232*00Slušně pasující a dobře zpracované tažné zařízení. Tažné zařízení je vybaveno vertikálně odnímatelným čepem.

Povrchová úprava černou barvou.

Záruka: 24 měsíců

Homologace: dle Evropské směrnice e20*94/20 nebo předpisu EHK E20-55R-01

Výrobce: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman „AUTO-HAK” Spółka Jawna
Vyrobeno v EU s certifikací ISO 9001:2000

 

Poskytujeme nadstandartní záruky pro:
Tažná zařízení THULE-BRINK a WESTFALIA na pevnost nosné části pro celou dobu životnosti vozidla.
Tažná zařízení GALIA 10 let proti korozi příčníku.

 

Ceny:
Cena montáže tažného zařízení a zapojení elektropřípojky je podle obtížnosti a volby elektropřípojky 2.800 – 6.800 Kč včetně 21% DPH.
Kabeláž k tažnému zařízení se pohybuje mezi 240 - 10.686 Kč podle typu vozidla. Přesnou cenu montáže a zboží obdržíte při dotazu.

Přihlášení tažného zařízení:
Poplatek na úřadě za přihlášení tažného zařízení je 50,- Kč (pokud tažné zařízení montovala naše firma). Zákazník nemusí navštívit STK. Bližší informace u našeho technika.
Každý náš zákazník dostanete k zakoupenému tažnému zařízení originální TYPOVÝ LIST, jehož kopie je úředníkům dopravního úřadu přístupná na stránkách Ministerstva dopravy pro zapsání do technického přůkazu vozidla. TYPOVÝ LIST potvrzuje platné Schválení technické způsobilosti typu výbavy vozidla k provozu na pozemních komunikacích a jeho Osvědčení Atestem 8SD MDČR. Po montáži provedeme jako certifikované "Pověřené montážní pracoviště" zápis do tohoto Typového listu. Do typového listu se zapisuje objednací číslo, údaje o vozidle, parametry tažného zařízení, datum a místo nákupu a montáže tažného zařízení.
S řádně vyplněným TYPOVÝM LISTEM a požadovanými doklady, navštívíte odbor dopravy Vašeho místně příslušného úřadu a tam Vám tažné zařízení bez další kontroly na Stanici technické kontroly (STK) zapíší do technického průkazu vozidla. TYPOVÝ LIST a montáž v pověřené firmě Vám ušetří 300,-Kč a Váš čas.

Pokud se rozhodnete namontovat tažné zařízení svépomocí, nebo v servisu bez pověření k montáži, můžete tak učinit. Po montáži je nutné s vozidlem navštívit STK. Tam technici STK prověří typovou vhodnost tažného zařízení pro vozidlo a správnost montáže, včetně zapojení a funkčnosti elektropřípojky. Na základě kontroly obdržíte protokol STK, který pak spolu s typovým listem předložíte při přihlášení.

Ceny za přihlášení a zápis tažného zařízení na dopravním úřadě:
Kontrola STK: 250,- Kč (jen pokud si tažné zařízení montujete svépomocí, nebo v servisu bez "Pověření k montáži")
Poplatek na úřadě za přihlášení TZ: 50,- Kč (pokud montovala pověřená firma), nebo 100,- Kč (individuální montáž s kontrolou STK)

Firma KANACO, spol. s r.o. je oprávněna ve smyslu Zákona 341/2002 Sb. odbornou montáží tažných zařízení. Naše autorizace platí pro tažná zařízení značek Thule/Brink, Westfalia, HOOK CZ, Galia, GDW, Aragon, Auguszt, Atlux, Siarr, AUTO-HAK/Vapol, Bosal a Sport Jacht.


V případě Vašeho zájmu o jiný typ tažného zařízení nás prosím kontaktujte a vybereme Vám aktuálně nejvýhodnější  nabídku.

 

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×