Tažné zařízení Hyundai i30 / Kia Ceed / Kia Pro-Ceed - odnímatelný horizontální bajonet

Tažné zařízení Hyundai i30 / Kia Ceed / Kia Pro-Ceed - odnímatelný horizontální bajonet

Galia

Poloautomatický odnímatelný systém pro vozy Hyundai a Kia největšího slovenského výrobce má unikátní povrchovou úpravu zinkováním s 10letou zárukou na ochranu proti korozi.

specifikace

Výrobce:
Galia
Kód zboží:
GH0866C
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
na dotaz
budeme Vás informovat o termínu dodání
Váha
17 kg
Modelový rok
2012

cena

3.661,16 bez DPH4.430 vč. DPH 
Parametry tažného zařízení:
D-Hodnota (kN) 8,35
Max. zatížení (kg) 1500
Svislé zatížení (kg) 75
Typ čepu Odnímatelný bajonet
Výřez nárazníku Neviditlený výřez
Číslo schválení e27 01 0522

 

Vhodné pro vozy: 
Hyundai i30 HB 2012-; čep překrývá RZ
Hyundai i30 Coupé 2013-2015; čep překrývá RZ

Kia Ceed HB 5dv. 2012-; čep překrývá RZ!; ne pro GT-Line
Kia Ceed HB 5dv. 2016/09-; čep překrývá RZ
Kia Ceed ProCeed 3dv. 2013- (JD); čep překrývá RZ!; ne pro GT-Line

 

Poloautomatický odnímatelný systém se vyznačuje nadstandardní spolehlivostí, jednoduchou obsluhou a kvalitou zpracování a výhodnou cenou. Součástí dodávky je kryt kulového čepu, záslepka a pouzdro čepu po odejmutí.

Tažné zařízení největšího slovenského výrobce má unikátní povrchovou úpravu zinkováním s 10-ti letou zárukou na ochranu proti korozi. Zinkování vytváří stříbrný povrch, který se po čase vlivem oxidace změní na šedý odstín.

Přesnou sériovou výrobou na nejmodernějších strojích je zaručena dobrá cena.

Upozornění - k primárnímu používání s nosiči kol doporučujeme volit pevné tažné zařízení. V důsledku dynamického působení svislého zatížení dochází ke snižování životnosti bajonetových systémů.

Tažné zařízení je homologováno dle Směrnice EU 94/20 a má Atest 8SD MDČR i 27MD.
Záruka: 24 měsíců, na povrchovou úpravu zinkováním 10 let.

Výrobce: Gália Slovakia s.r.o., Slovensko

 

Ceny:
Cena montáže tažného zařízení a zapojení elektropřípojky je podle obtížnosti a volby elektropřípojky 1.200 – 3.800 Kč včetně 21% DPH.
Kabeláž k tažnému zařízení se pohybuje mezi 178 - 10.686 Kč podle typu vozidla. Přesnou cenu montáže a zboží obdržíte při dotazu.

Přihlášení tažného zařízení:
Poplatek na úřadě za přihlášení tažného zařízení je 50,- Kč (pokud tažné zařízení montovala naše firma). Zákazník nemusí navštívit STK. Bližší informace u našeho technika.
Každý náš zákazník dostanete k zakoupenému tažnému zařízení originální TYPOVÝ LIST, jehož kopie je úředníkům dopravního úřadu přístupná na stránkách Ministerstva dopravy pro zapsání do technického přůkazu vozidla. TYPOVÝ LIST potvrzuje platné Schválení technické způsobilosti typu výbavy vozidla k provozu na pozemních komunikacích a jeho Osvědčení Atestem 8SD MDČR. Po montáži provedeme jako certifikované \"Pověřené montážní pracoviště\" zápis do tohoto Typového listu. Do typového listu se zapisuje objednací číslo, údaje o vozidle, parametry tažného zařízení, datum a místo nákupu a montáže tažného zařízení.
S řádně vyplněným TYPOVÝM LISTEM a požadovanými doklady, navštívíte odbor dopravy Vašeho místně příslušného úřadu a tam Vám tažné zařízení bez další kontroly na Stanici technické kontroly (STK) zapíší do technického průkazu vozidla. TYPOVÝ LIST a montáž v pověřené firmě Vám ušetří 300,-Kč a Váš čas.

Pokud se rozhodnete namontovat tažné zařízení svépomocí, nebo v servisu bez pověření k montáži, můžete tak učinit. Po montáži je nutné s vozidlem navštívit STK. Tam technici STK prověří typovou vhodnost tažného zařízení pro vozidlo a správnost montáže, včetně zapojení a funkčnosti elektropřípojky. Na základě kontroly obdržíte protokol STK, který pak spolu s typovým listem předložíte při přihlášení.

Ceny za přihlášení a zápis tažného zařízení na dopravním úřadě:
Kontrola STK: 250,- Kč (jen pokud si tažné zařízení montujete svépomocí, nebo v servisu bez \"Pověření k montáži\")
Poplatek na úřadě za přihlášení TZ: 50,- Kč (pokud montovala pověřená firma), nebo 100,- Kč (individuální montáž s kontrolou STK)

Firma KANACO, spol. s r.o. je oprávněna ve smyslu Zákona 341/2002 Sb. odbornou montáží tažných zařízení. Naše autorizace platí pro tažná zařízení značek Thule/Brink, Westfalia, HOOK CZ, Galia, GDW, Aragon, Auguszt, Atlux, Siarr, AUTO-HAK/Vapol, Bosal a Sport Jacht.

V případě Vašeho zájmu o jiný typ tažného zařízení nás prosím kontaktujte a vybereme Vám aktuálně nejvýhodnější nabídku.

Typová elektropřípojka Hyundai i30 HB / kombi / Coupé 7-mi pinová

Typová 7-mi pinová elektropřípojka pro vozy s kontrolou funkce přívěsu pomocí zdvojené frekvence blinkrů. Odpojení mlhového světla.…

Kat. č.: 737071
2.497 Kč

Elektropřípojka univerzální pro CAN-BUS 7pin Extra funkce 12/24V

Univerzální 7 pin elektropřípojka CC/CAN-BUS, +PDC, MINI pro CAN BUS s miniaturním modulem +…

Kat. č.: UN035BB
1.995 Kč

Elektropřípojka univerzální pro CC a CAN-BUS 13pin

Univerzální 13-ti pinová sada s mini modulem. Plné zapojení zásuvky, včetně…

Kat. č.: UN024BB
2.199 Kč
2.299 Kč

Typová 13-pinová elektropřípojka Hyundai i30 HB / kombi / Coupé

Typová 13-pinová elektropřípojka Hyundai i30 HB / kombi / Coupé. Odpojení mlhového světla. Parkovací senzory se odpojí pomocí…

Kat. č.: 748671
2.670 Kč

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×