PATRIOT EU NEW - zabezpečovací GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím Novinka

PATRIOT EU NEW - zabezpečovací GSM/GPS komunikační modul s celoevropským pokrytím

Jednotka PATRIOT EU NEW odesílá poplachová informace pomocí mobilní aplikace. Za pomoci 3D gravitačního sektoru detekuje nejen neoprávněný pohyb či náklon vozidla, ale také jeho havárii. Má voděodolnou jednotku s nižší spotřebou, vyšší citlivostí a se speciálními režimy, malé rozměry (23 x 59 x 76 mm), integrované antény GSM a GPS. Záložní akumulátor zaručí provoz i po odpojení autobaterie. Obsahuje unikátní globální datovou SIM kartu, která využívá národní i evropský roaming. Po montáži v autorizovaném servise máte 6 měsíců provozu po celé Evropské unii zdarma. Na další období je stanovena cena 800 Kč ročně.

specifikace

Kód zboží:
pateu20
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Modelový rok
2019

cena

3.700,00 bez DPH4.477 vč. DPH 

AKCE 
PÍSKOVÁNÍ SKEL VIN KÓDEM 
K MONTÁŽI PATRIOT EU NEW
ZDARMA

 

Jednotka PATRIOT EU NEW odesílá poplachová informace pomocí mobilní aplikace. Za pomoci 3D gravitačního sektoru detekuje nejen neoprávněný pohyb či náklon vozidla, ale také jeho havárii. Malé rozměry (23 x 59 x 76 mm), integrovaná anténa GSM a GPS umožní velice jednoduchou a rychlou montáž. Záložní akumulátor zaručí provoz i po odpojení autobaterie.

PATRIOT EU NEW obsahuje unikátní globální datovou SIM kartu, která využívá národní i evropský roaming.. Po montáži v autorizovaném servise máte 6 měsíců provozu po celé Evropské unii zdarma. Na další období je stanovena cena 800 Kč ročně včetně 21% DPH. Před skončením 6 měsíčního období zdarma bude uživatel upozorněn push notifikací a emailem na možnost zakoupení tarifu na další období (800 na rok po celé EU).

PATRIOT EU NEW má voděodolnou jednotku s nižší spotřebou, vyšší citlivostí a se speciálními režimy. 

PATRIOT EU NEW je komunikační modul s globální SIM kartou, který za pomoci nejmodernější technologie dokáže spolehlivě zabezpečit Vaše vozidlo v rámci národního i evropského roamingu. Jednotka slouží k zabezpečení vozidla a odesílá poplachová informace uživateli pomocí mobilní aplikace PATRIOT EU (iOS, Android) a SMS po celé Evropské unii..
Za pomoci 3D gravitačního senzoru detekuje nejen neoprávněný pohyb či náklon vozidla, ale také jeho havárii. PATRIOT EU NEW nabízí také uživatelské funkce zjištění polohy vozidla, hlídání limitu rychlosti, hlášení o vjetí/vyjetí z poplachové zóny a virtuální garáž.
Malé rozměry (23 x 59 x 76 mm), integrovaná anténa GSM a GPS umožní velice jednoduchou a rychlou montáž. Záložní akumulátor zaručí provoz i po odpojení autobaterie.
 

Funkce: 

KOMUNIKACE POMOCÍ MOBILNÍHO TELEFONU
Veškerá komunikace s vozidlem probíhá pomocí aplikace Vašeho mobilního telefonu.

DETEKCE NÁKLONU VOZIDLA
Funkci detekce náklonu vozidla oceníte například při případné krádeži kol.

ODESLÁNÍ INFORMACE O STAVU NOUZE VOZIDLA
Při havárii vozidla odešle jednotka poplachové hlášení včetně aktuální polohy.

VYHODNOCENÍ NEOPRÁVNĚNÉHO POHYBU VOZIDLA
Jednotka vyhodnotí pohyb vozidla s vypnutým zapalováním např. při krádeži vozidla odtažením.

VYHODNOCENÍ POKLESU I ODPOJENÍ NAPÁJENÍ
Dojde k vyhodnocení poklesu i odpojení napájení např. při neoprávněné manipulaci s elektroinstalací vozidla.

ZJIŠTĚNÍ POLOHY VOZIDLA
PATRIOT EU umožňuje zjištění aktuální polohy vozidla.

MOŽNOST VSTUPU/VÝSTUPU
Konzultace s montážním střediskem.

NASTAVENÍ POPLACHOVÉ ZÓNY
Prostřednictvím mobilní aplikace lze nastavit sledovanou oblast, při vjetí/vyjetí do/z vybrané zóny je uživatel upozorněn.

NASTAVENÍ LIMITU RYCHLOSTI
Uživatel může pomocí mobilní aplikace nastavit limit rychlosti (km/hod). V případě, že dojde k překročení, bude uživatel upozorněn.

SERVIS
Funkce upozorní uživatele na blížící se termín technické kontroly.

VIRTUÁLNÍ GARÁŽ
Funkce upozorní uživatele na jakýkoli pohyb vozidla. Pomocí časovače v nastavovacím portálu může uživatel nastavit časové úseky, kdy se vyvolá poplach od zapnutí zapalování. Platí pro hardware PXII dostupný od 11/2017.

NASTAVENÍ SPECIÁLNÍCH REŽIMŮ
Různé možnosti využití - zimní spánek, vodní garáž apod.PATRIOT EU obsahuje unikátní datovou SIM kartu s celoevropským pokrytím. Využívá národní a evropský roaming a v případě, že má preferovaný GSM operátor slabý nebo žádný signál, jednotka se automaticky přihlásí k jiné libovolně dostupné síti.


Na otestování jednotky máte 6 měsíců služby zdarma. Následující roční poplatek platný pro celé EU je 800 Kč včetně DPH. SIM karta je součástí dodání bez dalšího příplatku. 


Poplachové zprávy jsou odesílány ve formě push notifikace. Pro přenos informací je nezbytné mít v mobilním telefonu aktivní datové připojení (datový tarif nebo WiFi). V případě, kdy není datové připojení k dispozici, mohou být poplachové zprávy přeneseny pomocí SMS až na 2 přednastavená telefonní čísla (! Pouze telefonní čísla českých operátorů tzn. předvolba +420!).

Před skončením ročního období zdarma bude uživatel upozorněn push notifikací a emailem na možnost zakoupení tarifu na další období.

Hardware

Komunikační modul PATRIOT EU je založen na nejmodernějších technologiích. Slouží k zabezpečení vozidla a přenosu informací pomocí mobilní aplikace a SMS (SMS pouze pro telefonní čísla s předvolbou +420) po celé Evropské unii. Využívá 3D gravitační senzor, který detekuje neoprávněný pohyb, náklon a havárii vozidla. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá díky malým rozměrům jednotky a integrovaným anténám GSM a GPS. Záložní akumulátor v jednotce zajišťuje provoz i po odpojení napájení. Nabízí uživatelské funkce zjištění polohy vozidla, dálkové ovládání výstupu, hlídání limitu rychlosti, hlášení o vjetí/vyjetí z poplachové zóny.

Malé rozměry (23 x 59 x 76 mm)
Nižší spotřeba
Vyšší citlivost GPS
Dálková aktualizace softwaru
Integrovaná GPS/GSM anténa
3D gravitační senzor
Záložní zdroj

 

Technické parametry

GSM Modul SARA-G3 Quadband 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Komunikace Push notifikace, SMS (telefonní čísla s předvolbou +420)
GPS 72 kanálový přijímač, GPS/QZSS L1 GLONASS L10F, BeiDou B1l, Galileo E1B/C, SBAS: WAAS, EGNOS, MSA, GAGAN citlivost až -167 dBm
Senzor přetížení 3G 3-osý gravitační senzor
Výstup 1 výstup otevřený kolektor (500mA)
Napájení 12 - 24 DC
Spotřeba Sleep mode < 4 mA; Maximální hodnota 500 mA
Synchronizace času Datum a čas jsou synchronizovány GPS
Rozměry 23 x 59 x 76 mm
Hmotnost 65 g
Rozsah pracovních teplot -20°C až +60°C

 

Příplatek je za zapojení výstupu 
Výše tohoto příplatku záleží na typu vozidla a náročnosti zapojení.


SLEVA NA POJISTNÉM: 
Většina pojišťoven poskytuje slevy z pojistného u tohoto GPS zabezpečení PATRIOT EU. Například Allianz nebo ČPP poskytují 15 % slevu. Konkrétní slevu si zjistěte u příslušné pojišťovny.

 

 

SAFE KESSY - elektronický čip pro ochranu vozidel s bezklíčovým ovládáním

SAFE KESSY Chip odpojí funkce bezklíčového odemykání při odloženém klíči. Zabrání lupičům odcizit vozidlo pomocí radiového zařízení…

Kat. č.: SAFE KESSY Chip
4.114 Kč
novinka

Ochranné kožené pokovené pouzdro na klíče

Ochranné kožené pokovené pouzdro na klíče vozidel s bezklíčovým ovládáním. Zabrání lupičům odcizit vozidlo pomocí radiového zařízení…

Kat. č.: 53755
695 Kč
novinka

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 
  Manuál 986.5 kB
  Leták 236.52 kB
  Instalační manuál 554.45 kB
  Mobilní aplikace Patriot EU 2.13 MB

×