DEFEND LOCK zamykání zpátečky - vnitřní, model tyčka, blokovací trn

DEFEND LOCK zamykání zpátečky - vnitřní, model tyčka, blokovací trn

Vnitřní zámek řazení je klasikou mechanických uzamykacích systémů starší doby. Tento zámek přišel v roce 1995 po  vývojově době venkovním zámku zvaném podkova.

specifikace

Kód zboží:
30009
Dostupnost:
na dotaz
budeme Vás informovat o termínu dodání
Běžná cena bez DPH
5.780,99 Kč
Běžná cena s DPH
6.995 Kč
Sleva
-3 %
Poznámka k ceně:
Zákazník nakupuje pouze s montáží.

cena

5.611,57 bez DPH6.790 vč. DPH 
Samotný zámek za velkoobchodní cenu může nakoupit jen u nás registrovaná firma, která má oprávnění pro montáž zabezpečovacích zařízení a je pro tuto montáž proškolena. Zákazník nakupuje pouze s montáží.
 
AKCE 
PÍSKOVÁNÍ SKEL VIN KÓDEM
K MONTÁŽI zámku řazení 
ZDARMA
 
Nyní se instaluje jen v případě, kdy z technických důvodů nelze na vůz instalovat model Pin Lock, Rotary Lock, Defend Matic nebo Defend Hook.
 
Jedná se o zasouvací uzamykatelnou sponu, "tyčka" (blokovací trn), která prochází skrz zámkový mechanismus, blokuje řadicí páku v poloze zpětného chodu. Zařízení se uzamyká pouhým zasunutím spony do těla zámku.

Parametry:
  • S tímto zámkem můžete využít slevu z pojištění. Pojišťovny poskytují  slevy na pojistném až 32%. Návratnost investice do zámku řazení je od 1,4 do 4 let. Pojišťovací ústavy a leasingové společnosti mnohdy vyžadují zabezpečení pojištěného vozu tímto účinným zabezpečovacím zařízením jako Defend Assistencepodmínku pro uzavření smlouvy.
  • V ceně montáže zámku řazení je služba Defend Assistance s pokrytím po celém území Evropy fungující 24 hodin denně 7 dní v týdnu na telefonním čísle (+420) 841 666 666.. Služba Defend Assistance je po dobu záruční lhůty poskytována zdarma. Při technických potížích technik vyhodnotí problém a v případě, že závada vyžaduje skutečný odborný zásah přímo na místě, vyjíždí do terénu. Pokud se závadu nepodaří odstranit na místě, je vozidlo odtaženo do nejbližšího servisního střediska.
  • Součástí každé montáže zámku řazení je řádně vyplněná Záruční a servisní knížka s 5-letou zárukou. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými kontrolami u autorizovaného montážního střediska nebo u výrobce, kontroly musí být potvrzeny v Záruční a servisní knížce DEFEND. Vozidlo označujeme samolepkami na levé a pravé okénko (přední nebo zadní) a pryskyřicovou samolepkou na zádi vozu.
  • Česká zámková vložka - nová zámková vložka splňuje evropskou normu EN 1303, přináší vysokou ochranu proti všem známým metodám překonávání zámkových vložek.
  • SCHVÁLENÉ AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ  - mechanické zabezpečovací zařízení Defend Lock je uznáno jako schválené autopříslušenství u dovozců a výrobců předních automobilových značek a jeho montáž v autorizovaném montážní středisku DEFEND neovlivňuje záruku vozidla.
     

Nechcete Váš vůz vystavovat riziku odcizení a ruční zamykání řadicí páky se Vám zdá příliš zdlouhavé a nekomfortní? Pořiďte si Defend Matic ovládaný čipem.

 
Za celý rok 2010 činí podle statistik Policie ČR počet odcizených vozidel v České republice 12.349! To znamená, že každých 40 MINUT se v ČR ukradne 1 vozidlo.
 
  •                                                                                                                                       

Mechanické zabezpečení zámek řadící páky Defend Lock vnitřní model tyčka Ford Focus 1999 - 2001 www.kanaco.cz

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×