Zamykání zpátečky DEFEND LOCK, manuál - model ROTARY LOCK

Zamykání zpátečky DEFEND LOCK, manuál - model ROTARY LOCK

Integrovaný zámek řazení DEFEND LOCK ROTARY LOCK je ideálním řešením zabezpečení vozidla, má vysokou účinnost, neboť z používaných zabezpečení vykazuje nejlepší poměr účinnosti a ceny. Umožňující jednoduchou obsluhu. Uzamyká se bez použití klíče pouhým pootočením vložky zámku Klíč je třeba pro odemykání. 

specifikace

Kód zboží:
DC-2911 A 30117
Záruka:
60 měsíců
Dostupnost:
skladem
Běžná cena bez DPH
6.190,08 Kč
Běžná cena s DPH
7.490 Kč
Sleva
-9 %
Poznámka k ceně:
Zákazník nakupuje pouze s montáží. Cena je uvedena včetně montáže a 21% DPH.

cena

5.611,57 bez DPH6.790 vč. DPH 
Samotný zámek za velkoobchodní cenu může nakoupit jen u nás registrovaná firma, která má oprávnění pro montáž zabezpečovacích zařízení a je pro tuto montáž proškolena. Zákazník nakupuje pouze s montáží.

 
AKCE 
PÍSKOVÁNÍ SKEL VIN KÓDEM
K MONTÁŽI zámku řazení 
ZDARMA

 
Zámek řazení Defend Lock splňuje požadavky kladené na bezpečnostní třídu 4 včetně požadavku proti překonání nedestruktivní dynamickou metodou, tzv. SG či Bump Key.

K zámku jsou dodávány dva klíče a autorizační karta. 

Podle technických možností konkrétního vozidla je možné instalovat do vozidla model zámku Pin Lock nebo Rotary Lock, někdy lze volit z obého.

Nejedná se o starší model zámku s "tyčkou" (blokovacím trnem), který je třeba vyjmout z těla zámku na rozdíl od tohoto již integrovaného zabezpečení.
 
Parametry:
 • S tímto zámkem můžete využít slevu z pojištění. Pojišťovny poskytují  slevy na pojistném až 32%. Návratnost investice do zámku řazení je od 1,4 do 4 let. Pojišťovací ústavy a leasingové společnosti mnohdy vyžadují zabezpečení pojištěného vozu tímto účinným zabezpečovacím zařízením jako podmínku pro uzavření smlouvy.
  • U nás montované zámky řazení mají provedení roční kontroly zdarma.
  • Česká zámková vložka - nová zámková vložka splňuje evropskou normu EN 1303, přináší vysokou ochranu proti všem známým metodám překonávání zámkových vložek.
  • SCHVÁLENÉ AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ  - mechanické zabezpečovací zařízení Defend Lock je uznáno jako schválené autopříslušenství u dovozců a výrobců předních automobilových značek a jeho montáž v autorizovaném montážní středisku DEFEND neovlivňuje záruku vozidla

   Defend Garance 10.000 Kč.
   Výrobce Defend Locku si stojí za kvalitou svých výrobků, a proto si dovoluje rozšířit garance. Kompenzaci, v případě krádeže vozu, máte možnost zcela zdarma získat v průběhu 12ti měsíců ve výši 10.000 Kč od data montáže. Tato částka Vám pomůže zmírnit finanční ztrátu tím, že Vám pokryje vynaložené náklady na pořízení zabezpečovacího zařízení Defend Lock. Stačí jen provést registraci do 10ti dnů od data montáže zámku řadící páky Defend Lock v registračním systému iDefend na: www.idefend.eu/defendlock.. 
 
Za celý rok 2013 činí podle statistik Policie ČR počet odcizených vozidel v České republice 11.641! To znamená, že každých 41 MINUT se v ČR ukradne 1 vozidlo.

 
Pokud máte zájem o toto zabezpečení do svého automobilu, obraťte se na nás. 

¨

Mechanický zámek řazení Defend Lock model Rotary Octavia II 2010 www.kanaco.cz

Mechanický zámek řazení Defend Lock model Rotary Ford Focus IV 2015- www.kanaco.cz

Mechanický zámek řazení Defend Lock model Rotary VW Tiguan 2008- www.kanaco.cz

Mechanický zámek řazení Defend Lock model Rotary VW Sharan 2001-2010 www.kanaco.cz

Mechanický zámek řazení Defend Lock model Rotary Audi A6 www.kanaco.cz

Mechanický zámek řazení Defend Lock model Rotary Škoda Rapid www.kanaco.cz

Pískování autoskel VIN kódem

Chcete-li snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu máme pro Vás dostupné řešení v podobě značení skel pískováním VIN kódu.…

Kat. č.: PISKVINKOD
590 Kč
akce

Ochranné kožené pokovené pouzdro na klíče

Ochranné kožené pokovené pouzdro na klíče vozidel s bezklíčovým ovládáním. Zabrání lupičům odcizit vozidlo pomocí radiového zařízení…

Kat. č.: 53755
605 Kč
novinka

BULLOCK Excellence ® - model X zámek pedálů pro vozy s mechanickým řazením

BULLOCK Excellence ® je mechanické zařízení proti krádeži auta. Jeho úchyty zablokují…

Kat. č.: 11132
3.490 Kč
akce

Ochranné kožené pokovené pouzdro na klíče

Ochranné kožené pokovené pouzdro na klíče vozidel s bezklíčovým ovládáním. Zabrání lupičům odcizit vozidlo pomocí radiového zařízení…

Kat. č.: 53755
605 Kč
novinka

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×