HandsFree PARROT MKi 9100, oddělitelné LCD, Bluetooth s MP3 reprodukcí, s CZ lokalizací Akce

HandsFree PARROT MKi 9100, oddělitelné LCD, Bluetooth s MP3 reprodukcí, s CZ lokalizací

Handsfree sada PARROT MKi 9100 je systém s dvouřádkovým LCD displejem a ovládacím bezdrátovým dálkovým panelem se 6-ti tlačítky, kdy jedno je i otočné. Ovládací panel lze umístit kdekoliv (v dosahu řidiče) nebo přímo na volantu. Displej lze při opouštění vozidla odejmout, pro větší bezpečnost před krádeží. Displej MKi 9100 umožňuje práci a výběr z telefonního adresáře, zobrazení čísla a jména volaného/volajícího,...

specifikace

Kód zboží:
24864
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Běžná cena bez DPH
3.831,40 Kč
Běžná cena s DPH
4.636 Kč
Akční cena bez DPH
3.674,38 Kč
Akční cena s DPH
4.446,00 Kč
Sleva
-4 %

cena

3.674,38 bez DPH4.446 vč. DPH 

Nejdůležitější vlastnosti: Automatická synchronizace telefonního seznamu s mobilním zařízením (mob. telefon/PDA atd.). Dálkové bezdrátové ovládání hlavních funkcí radiofrekvenčním ovladačem. Kabel pro připojení audia z iPod, přes USB na linkové vstupy. Bluetooth verze 2.0 +EDR s HFP, A2DP, OPP, AVRCP …. Nový digital Signal Processing (DSP-3). 100% kompatibilní se zařízeními s Bluetooth protokolem. Dvouřádkový LCD displej Blue OLED. Sada umožňuje plnou integraci do audiosystému vozidla (pokud to umožňuje samo vozidlo).

Dual Mode (MULTI POINT): simultánní spojení se dvěma Bluetooth telefony.

Přehrávání hudby ve vozidle: Díky přípravě pro integraci do vozidla je pak tel. hovor slyšitelný ze 2 repro automobilu a hudba z min. 4 repro. (závisí na typu vozidla) MKi9100 je dodávána se speciálním audio kabelem, který slouží k připojení libovolného druhu analogového nebo digitálního přehrávače. Tento kabel se rozděluje do 3 koncovek: - konektor iPod / iPhone přes USB na linkové vstupy - konektor USB pro MP3 přehrávače - konektor 3,5 jack (vstup)pro analogová zařízení Sada rovněž připojí jakékoliv podporující Bluetooth Stereo (A2DP) profil (MP3, audio mobily, smartphony a PDA). Jako celá Mki9xxx serie, sada obsahuje bezdrátový ovládací panel.

Dálkové ovládání umožňuje přístup k hlavním funkcím – PŘEHRÁT/PAUZA, NÁSLEDUJÍCÍ SKLADBA a HLASITOST. MKi9100 zobrazuje playlist s informacemi o přehrávané skladbě. Sada MKi9100 má vestavěný digitální zesilovač.

Ovládání hlasem: Sada MKi9100 se automaticky synchronizuje s tel. seznamem daného zařízení. Změny v telefonním seznamu probíhají automaticky pokaždé, když je detekován nový vstup. Přístup ke kontaktům a vytáčení je prováděno stisknutím zeleného tlačítka. Tímto způsobem se i aktivuje funkce rozpoznání hlasu volajícího nezávisle na uživateli. Sada rozpozná váš hlas a jméno, které vyslovujete. A to vše bez předchozího namlouvání hlasových příkazů. Přímý vstup do tel. seznamu a procházení všech záznamů umožňuje hlasová syntéza – funkce text-to-speech (TTS). 

POZOR: Sada MKi9100 je již v českém jazyce  Příchozí hovor se zobrazuje na displeji sady, kdy se zobrazí jméno a číslo volajícího, stejně jako na mobilním zařízení. (mob. telefonu/PDA, atd.). 
 
Technická specifikace:
Audio: Externí dvojitý mikrofon s nastavitelným směrováním Full Duplex DSP-3 (potlačení echa, rozšířená redukce okolního hluku) Přenos hlasu a hudby do reproduktorů
Hudba: Vícenásobné konektory – iPod (od 5-té generace) USB a linkové vstupy Přehrávání hudby ze zařízení podporujících A2DP profil Zesilovač Class-D 20W
Telefonní seznam: Automatická synchronizace Rozpoznání hlasu Hlasová syntéza TTS – POUZE V AJ VERZI !!! Počet kontaktů – celkem až 8 000 a na spárovaný telefon až 1 500
Bluetooth: Bluetooth v2.0 + EDR Podporované profily - HFP (Hands Free Profile), A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), OPP (Object Push Profile), PBAP (Phone Book Access Profile) Maximální dosah 10 metrů Párovací kód – „0000“ Lze spárovat až 5 zařízení Automatické připojení (zapnuto nebo vypnuto).

HF sady se spojují přes Bluetooth s mobilním zařízením po otočení spínací skříňky ve vozidle. U HF sad s LCD displejem u některých zařízení dochází k automatickému přenesení telefonního seznamu do paměti sady. Tato funkce není automaticky podporována u některých mobilních telefonů s operačním systémem, PDA a dalších. 

Kontaktujte nás a rádi Vám doporučíme nejlepší řešení pro Vás. Můžete si Hands Free u nás objednat a domluvit si čas Vašeho nákupu s instalací do Vašeho vozidla.

Cena samostatné instalace je 1.700 Kč vč. DPH.
Akční cena montáže u nás nakoupené sady je 1.452 Kč vč. DPH.

U některých vozidel je třeba dodat SOT adaptér pro propojení mezi originální instalací a handsfree Parrot. Předností těchto kabeláží je velice profesionální montáž bez zásahu do originální instalace vozidla a možnost kdykoliv jednoduše zařízení vyjmout bez ponechání jakýchkoliv následků. Cena těchto adaptérů je 490 Kč s DPH.

Doba průměrné instalace je max. 2,5 h. Handsfree sady dodáváme pouze od přímého dovozce pro český trh, který tak koná na základě distribučních smluv či výhradního zastoupení. Tím je zaručeno rychlé vyřízení případné reklamace.

 

LETÁK ŘADA MKI 9X00

MANUÁL ŘADA MKI 9100

Synchronizace telefonů NOKIA se Symbian s HF sadami PARROT

MANUÁL ŘADA MKI 9X00 - DODATEK Jak vybrat hudení soubor

MANUÁL ŘADA MKI 9100/9200 - DODATEK Jak přepnout rozpoznání hlasu

 

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×