Yakima JustClick 3 nosič na 3 jízdní kola rozšířitelný na 4 Akce

Yakima JustClick 3 nosič na 3 jízdní kola rozšířitelný na 4

Yakima

Unikátní nosič jízdních kol Yakima JustClick 3 T3 na tažné zařízení. Kapacita na 3 jízdní kola rozšířitelná pomocí rozšiřujícího nástavce Yakima o čtvrté kolo. S 13 pinovou zásuvkou a s redukcí na 7 pinovou.

specifikace

Výrobce:
Yakima
Kód zboží:
Yakima JustClick 3
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Váha
20 kg
Běžná cena bez DPH
16.520,66 Kč
Běžná cena s DPH
19.990 Kč
Akční cena bez DPH
14.867,77 Kč
Akční cena s DPH
17.990,00 Kč
Sleva
-10 %

cena

14.867,77 bez DPH17.990 vč. DPH 

Yakima T3 se v předcházející sezóně prodával pod značkou Whispbar T3. Jedná se o identický produkt, změna názvu je jen následkem rebrandingu značky Whispbar na Yakima.

Yakima T3 nosič disponuje úložným prostorem na 3 jízdní kola, který lze rozšířit pomocí rozšiřujícího nástavce Yakima o čtvrté kolo. Nástavec na čtvrté kolo není součástí balení. Lze ho přiobjednat v Příslušenství této karty.

YAKIMA JUSTCLICK 3

Yakima T3 představuje unikátní nosič jízdních kol  na tažné zařízení "Just click".

Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí.   
 
   


Stačí pouze nasadit, sklopit a je připraven sloužit - prostě pouze "klik"Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného upnutí.  


Nosič jízdních kol Yakima T3 disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, a tak je možné převážet i elektrokola a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozidel SUV a LUV.


Yakima T3 je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem lze provést v průběhu jediné sekundy, takže neztrácíte čas zdlouhavou montáží.


Demontáž a přenos nosiče Yakima T3 představuje pohodlné ovládání, protože jej můžete tahat po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zdvihnete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je nutné. Případně jej zavěsíte na stěnu v parkovací, složené pozici.

 

Nosič jízdních kol Yakima T3 má v balení 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou. Součástí nosiče je rovněž speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.
 
 

 
UPOZORNĚNÍ: Tento produkt se prodával do roku 2015 pod názvem Cykell T3. Firmu Cykell koupila firma Yakima Whispbar, proto došlo u tohoto produktu k přejmenování. Jedná se o ten samý produkt identických parametrů a kvality jako Cykell T3.

 


 
 

Adaptér na Yakima / Whispbar T2,T3

Adaptér rozšiřující kapacitu nosiče Yakima T2 anebo Whispbar T3 o další jízdní kolo. Adaptér pro přenos dalšího kola pro nosiče…

Kat. č.: Adaptér Yakima 2,3
3.490 Kč
3.599 Kč
akce

Yakima / Whispbar nakládací rampa pro T2/T3

Nakládací rampa k cyklonosiči Yakima / Whispbar T2/T3. Usnadní nakládání jízdních kol na cyklonosič.

Kat. č.: Yakima / Whispbar rampa

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×