Yakima JustClick 2 nosič na 2 jízdní kola rozšířitelný na 3 Akce

Yakima JustClick 2 nosič na 2 jízdní kola rozšířitelný na 3

Yakima

Nová verze modelu Whispbar T2. Unikátní nosič jízdních kol Yakima JustClick 2 T2 na tažné zařízení. Kapacita 2 kol rozšířitelná pomocí rozšiřujícího nástavce Yakima o třetí kolo. S 13 pinovou zásuvkou a s redukcí na 7 pinovou.

specifikace

Výrobce:
Yakima
Kód zboží:
Yakima JustClick 2
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Váha
17 kg
Běžná cena bez DPH
14.867,77 Kč
Běžná cena s DPH
17.990 Kč
Akční cena bez DPH
13.214,88 Kč
Akční cena s DPH
15.990,00 Kč
Sleva
-11 %

cena

13.214,88 bez DPH15.990 vč. DPH 

Yakima T2 se v předcházející sezóně prodával pod značkou Whispbar T2. Jedná se o identický produkt, změna názvu je jen následkem rebrandingu značky Whispbar na Yakima.

Nosič disponuje úložným prostorem na 2 jízdní kola, který lze rozšířit pomocí rozšiřujícího nástavce Yakima o třetí koloNástavec na třetí kolo není součástí balení. Lze ho přiobjednat v Příslušenství této karty.

Yakima JustClick 2


Yakima T2 představuje unikátní nosič jízdních kol  na tažné zařízení "Just click".

Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí.   
 
 

 


Stačí pouze nasadit, sklopit a je připraven sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům  máte jistotu správného upnutí.  


Nosič jízdních kol Yakima T2 disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, a tak je možné převážet i elektrokola a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozidel SUV a LUV.


Yakima T2 je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem lze provést v průběhu jediné sekundy, takže neztrácíte čas zdlouhavou montáží.


Demontáž a přenos nosiče Yakima T2 představuje pohodlné ovládání, protože jej můžete též tahat po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zdvihnete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je nutné. Případně jej zavěsíte na stěnu v parkovací, složené pozici.

 

Nosič jízdních kol Yakima T2 má v balení 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou. Součástí nosiče je rovněž speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.
 
 


 
UPOZORNĚNÍ: Tento produkt se prodával do roku 2015 pod názvem Cykell T2. Firmu Cykell koupila firma Yakima Whispbar, proto došlo u tohoto produktu k přejmenování. Jedná se o ten samý produkt identických parametrů a kvality jako Cykell T2.

 


 
 

Adaptér na Yakima / Whispbar T2,T3

Adaptér rozšiřující kapacitu nosiče Yakima T2 anebo Whispbar T3 o další jízdní kolo. Adaptér pro přenos dalšího kola pro nosiče…

Kat. č.: Adaptér Yakima 2,3
3.490 Kč
3.599 Kč
akce

Yakima / Whispbar nakládací rampa pro T2/T3

Nakládací rampa k cyklonosiči Yakima / Whispbar T2/T3. Usnadní nakládání jízdních kol na cyklonosič.

Kat. č.: Yakima / Whispbar rampa

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×