Yakima FoldClick 2 nosič přepraví dvě jízdní kola Akce

Yakima FoldClick 2 nosič přepraví dvě jízdní kola

Yakima

Lehký skládací nosič jízdních kol na tažné zařízení. Přepraví 2 jízdní kola. Nosnost 60kg, má 13 pinovou zásuvku s redukcí na 7 pinovou a speciální Power Lock zámek.

specifikace

Výrobce:
Yakima
Kód zboží:
Yakima FoldClick 2
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Váha
15 kg
Běžná cena bez DPH
13.214,88 Kč
Běžná cena s DPH
15.990 Kč
Akční cena bez DPH
12.057,85 Kč
Akční cena s DPH
14.590,00 Kč
Sleva
-9 %

cena

12.057,85 bez DPH14.590 vč. DPH 

Novinka v nabídce od firmy Yakima. Unikátní nosič jízdních kol na tažné zařízení, který složíte do kompaktních rozměrů. Cyklonosič Yakima FoldClick 2 přepraví dvě jízdní kola


Revoluční a jednoduchý systém nasazení nosiče na tažné. Stačí jen nasadit, sklopit a je připravený sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného uchycení. Bezpečný a jednoduchý.

YAKIMA FOLDCLICK 2

 

YAKIMA FOLDCLICK 2

Nosič jízdních kol Yakima FoldClick disponuje precizní povrchovou úpravou a atraktivním designem. Konstrukce je pevná, což poskytuje možnost převážení elektrokol


Řemínky k upevnění kol jízdního kola na držácích kol jsou nastavitelné do 2 poloh, což umožňuje přepravit různé velikosti jízdních kol od malých dětských až po velká horská kola. Samozřejmostí je sklopení nosiče i s naloženými koly, abyste se dostali do zavazadlového prostoru.

Demontáž a přenos nosiče Yakima FoldClick představuje pohodlnou záležitost. Nosič je vybaven praktickým madlem, za které ho uchopíte a jednou rukou sundáte z tažného zařízení. Madlo oceníte i při přenášení nosiče. Navíc jej složíte do kompaktních rozměrů 74 x 28 x 67 cm, a tak se pohodlně vejde i do toho nejmenšího zavazadlového prostoru.

Nosič jízdních kol Yakima FoldClick má 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou v balení, speciální Power Lock zámek s bezpečnostními klíči. 

 
 

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×