CAN-Bus autoalarm TYTAN

CAN-Bus autoalarm TYTAN

Tento alarm je určený pro nejmodernější automobily vybavené sběrnicovým systémem CAN BUS a originálními dálkovými ovladači. Díky vyspělé digitální technologii má množství komfortních funkcí a sekvenční paměť posledních událostí, což umožňuje lehké servisní zásahy. 

specifikace

Kód zboží:
ds410can
Dostupnost:
skladem

cena

2.587,60 bez DPH3.131 vč. DPH 

Tento alarm je určený pro nejmodernější automobily vybavené sběrnicovým systémem CAN BUS a originálními dálkovými ovladači. Hlavní výhodou tohoto alarmu je snadná a rychlá montáž s minimem vodičů, neboť dostupné informace včetně ovládacích povelů jsou čerpány ze sběrnice CAN-Bus. Díky vyspělé digitální technologii má množství komfortních funkcí a sekvenční paměť posledních událostí, což umožňuje lehké servisní zásahy.

Inovovaný model je navíc vybavený USB konektorem, pomocí kterého lze provádět veškeré nastavení, kontrolu a upgrade softwaru jednotky alarmu přímo na PC.

Tento model se dá využít pro více než 200 modelů aut (viz přiložený dokument "seznam vozidel"). Pro jednotlivá vozidla jsou zpracovány podrobné montážní manuály s fotografiemi (možno zaslat na vyžádání).

Funkce alarmu DS410:
připojení na sběrnici CAN BUS, blokování motoru, výstup na pager, zálohovaná siréna, vstupy pro připojení doplňkových senzorů, paměť poplachů, automatický test po aktivaci alarmu, automatické odpojení chybného obvodu, možnost upgrade softwaru a nastavení jednotky alarmu přímo na PC, Homologace E (E20 97RA-01 2469).

Pro zabezpečení vozu proti odtažení či odcizení pneumatik doporučujeme zakoupit samostatné náklonové čidlo SE074, které je připraveno pro přímé napojení k alarmu DS410.

Na programování je nutné použít kabel s mini USB konektorem. Programátor lze po přihlášení stáhnout přímo na kartě autoalarmu ds410.

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×