Adaptér PARROT MKi / OEM ovládání z volantu univerzální

Adaptér PARROT MKi / OEM ovládání z volantu univerzální

Adaptér umožňuje ovládání HF sady Parrot řady MKi 9x00 prostřednictvím OEM ovládacích tlačítek na volantu jak v novějších vozidlech, kde jsou povelové informace tlačítek na volantu kódovány do sběrnice CAN-Bus (KBUS), tak i ve starších vozidlech, které mají ještě ovládání odporové. Lze připojit i do vozidel, která nemají na volantu přímá tlačítka pro ovládání telefonu.

specifikace

Kód zboží:
57un01
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem

cena

1.487,60 bez DPH1.800 vč. DPH 

Adaptér umožňuje ovládání HF sady Parrot řady MKi a Asteroid prostřednictvím OEM ovládacích tlačítek na volantu jak v novějších vozidlech, kde jsou povelové informace tlačítek na volantu kódovány do sběrnice CAN-Bus (KBUS), tak i ve starších vozidlech, které mají ještě ovládání odporové. Lze připojit i do vozidel, která nemají na volantu přímá tlačítka pro ovládání telefonu, ovládání HF sady poté probíhá pomocí tlačítek nastavení hlasitosti. Kompatibilní s Parrot: Mki9000, MKi9100, MKi9200, Asteroid Classic, Smart, Tablet.

 

K adaptéru je potřeba objednat kabeláž 57kabxx podle typu vozidla.Kabeláž je uzpůsobena pro výměnu za neoriginální autorádio. U MKi 9100 nemůže být využíván LCD displej.

 

Kompatibilita vozů: viz. soubor ke stažení

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×