PARROT MKi9000 bluetooth HF

PARROT MKi9000 bluetooth HF

Handsfree sada PARROT MKi 9000 je komplexní systém určený k mobilní komunikaci a přehrávání hudby ve voze za pomoci nejnovější komunikační a audio technologie po Bluetooth propojení s mobilním zařízením, Mki9000 nabízí přijetí a provední telefonního hovoru bez manipulace s telefonem, dále přehrávání hudby pro které stačí požadované zařízení (MP3, audio mobily, smartphony a PDA, discman) propojit s MKi9000 přes Bluetooth nebo...

specifikace

Kód zboží:
24871
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
skladem
Běžná cena bez DPH
3.490,91 Kč
Běžná cena s DPH
4.224 Kč
Sleva
-5 %

cena

3.304,13 bez DPH3.998 vč. DPH 
Nejdůležitější vlastnosti: Automatická synchronizace telefonního seznamu s mobilním zařízením (mob. telefon/PDA atd.) Dálkové bezdrátové ovládání hlavních funkcí radiofrekvenčním ovladačem 100% kompatibilní se zařízeními s Bluetooth protokolem MKi9000 je základní systém bez displeje a ovládá se pouze bezdrátovým dálkovým panelem se 6-ti tlačítky, kdy jedno je i otočné. Ovládací panel lze umístit kdekoliv (v dosahu řidiče) nebo přímo na volantu. Kombinací dvojitého mikrofonu a nového SW je zaručen vysoce kvalitní přenos zvuku, nulové echo a potlačení okolního ruchu při uskutečněném hovoru.
 
Dual Mode (MULTI POINT): simultánní spojení se dvěma Bluetooth telefony.

Přehrávání hudby ve vozidle: MKi9000 je dodávána se speciálním audio kabelem, který slouží k připojení libovolného druhu analogového nebo digitálního přehrávače. Tento kabel se rozděluje do 3 koncovek: - konektor iPod přes USB na linkové vstupy - konektor USB pro MP3 přehrávače - konektor 3,5 jack (vstup)pro analogová zařízení Sada rovněž připojí jakékoliv zařízení podporující Bluetooth Stereo (A2DP) profil (MP3, audio mobily, smartphony a PDA). Přímý vstup do tel. seznamu a procházení všech záznamů umožňuje hlasová syntéza – funkce text-to-speech (TTS).

POZOR: Sada MKi9000 je již v českém jazyce V případě potřeby diskrétního hovoru je možné se přepnout ze sady do mobilního zařízení.  Počet kontaktů – celkem až 8 000 a na spárovaný telefon až 1 500 Lze spárovat až 5 zařízení.
Technická specifikace:
Audio : Externí dvojitý mikrofon s nastavitelným směrováním Full Duplex DSP-3 (potlačení echa, rozšířená redukce okolního hlaku) Přenos hlasu a hudby do reproduktorů
Hudba: Vícenásobné konektory – iPod (od 5-té generace) USB a linkové vstupy Přehrávání hudby ze zařízení podporujících A2DP profil Zesilovač Class-D 20W
Telefonní seznam: Automatická synchronizace Rozpoznání hlasu Hlasová syntéza TTS – POUZE V AJ VERZI ! Počet kontaktů – celkem až 8 000 a na spárovaný telefon až 1 500
Bluetooth: Bluetooth v2.0 + EDR Podporované profily - HFP (Hands Free Profile), A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), OPP (Object Push Profile), PBAP (Phone Book Access Profile) Maximální dosah 10 metrů Párovací kód – „0000“ Lze spárovat až 5 zařízení Automatické připojení (zapnuto nebo vypnuto).
 
HF sady se spojují přes Bluetooth s mobilním zařízením po otočení spínací skříňky ve vozidle. U HF sad s LCD displejem u některých zařízení dochází k automatickému přenesení telefonního seznamu do paměti sady. Tato funkce není automaticky podporována u některých mobilních telefonů s operačním systémem, PDA a dalších. 
 
Kontaktujte nás a rádi Vám doporučíme nejlepší řešení pro Vás. Můžete si Hands Free u nás objednat a domluvit si čas Vašeho nákupu s instalací do Vašeho vozidla.
 
Cena samostatné instalace je 1.700 Kč vč. DPH. 
Akční cena montáže u nás nakoupené sady je 1.452 Kč vč. DPH.
 
U některých vozidel je třeba dodat SOT adaptér pro propojení mezi originální instalací a handsfree Parrot. Předností těchto kabeláží je velice profesionální montáž bez zásahu do originální instalace vozidla a možnost kdykoliv jednoduše zařízení vyjmout bez ponechání jakýchkoliv následků. Cena těchto adaptérů je 490 Kč s DPH.
 
Doba průměrné instalace je max. 2,5 h. Handsfree sady dodáváme pouze od přímého dovozce pro český trh, který tak koná na základě distribučních smluv či výhradního zastoupení. Tím je zaručeno rychlé vyřízení případné reklamace.
 
  

 

KOMENTÁŘE A DOTAZY

Přidat komentář nebo dotazPřidat komentář nebo dotaz

Poslat dotaz
 

×